20-minutowy trening, którym spalisz tłuszcz z brzucha i nie tylko

Jak spalić tłuszcz z brzucha, ud lub innej części ciała? Czy sam trening wystarczy, aby stracić zbędne kilogramy bez efektu jojo? Jakie są najlepsze treningi na spalenie tkanki tłuszczowej dla kobiet?

reklama
Na samym początku musisz być świadoma tego, że tylko połączenie odpowiednich ćwiczeń oraz odżywiania osiągniesz swój cel. Nawet najcięższe treningi nie pomogą Ci schudnąć, jeśli nie zastosujesz przy tym deficytu kalorycznego w diecie.

Co to jest deficyt kaloryczny?


Deficyt energetyczny to inaczej spożywanie mniejszej ilości energii (kalorii) z pożywienia w odniesieniu do kompletnego zapotrzebowania organizmu. Deficyt zapewnia bezpieczny, sukcesywny spadek masy ciała, bez obaw o wyczerpanie organizmu. Redukcja masy ciała nie powinna przekraczać 0,5-1 kg na tydzień.

20-minutowy trening, którym spalisz tłuszcz z brzucha i nie tylko
reklama

Bardzo szczegółowo opisaliśmy to w tym artykule >> Co to jest deficyt kaloryczny? Czy jest ważny w diecie?

Przy zastosowaniu diety pamiętaj o tym, aby nie wpadać w skrajność. Tylko odpowiednio zbilansowana dieta pozwoli Ci uniknąć efektu jo-jo.

Jeżeli jesteś osobą początkującą polecamy CI przeczytać ten artykuł >> Jak schudnąć? Zasady, dieta i ćwiczenia

Jeżeli znasz podstawowe zasady jak rozpocząć swoją metamorfozę możemy skupić się na tym jaki trening będzie dla Ciebie odpowiedni.

Jaki trening jest idealny na spalenie tkanki tłuszczowej? 

Wszystkie treningi, które podnoszą tętno, czyli m.in trening cardio, tabata, interwałowy. Trening powinien trwać od 20 do 40 minut.

Czy Twoje ciało zacznie spalać najpierw tkankę tłuszczową z brzucha? Nie masz na to wpływu! Twój organizm sam zdecyduje, z której części ciała będzie ubywało tłuszczyku. Systematyczne ćwiczenia oraz deficyt kaloryczny pozwolą Ci osiągnąć cel.

Zobacz inne treningi na spalenie tkanki tłuszczowej:
reklama
Najlepszy 10-minutowy trening odchudzający uda dla leniwych

Który Trening Najlepszy Na Spalenie Tkanki Tłuszczowej? Cardio Czy Interwałowy?


Poniżej znajdziesz naszą dzisiejszą propozycję treningu na spalenie tkanki tłuszczowej. Trening  na spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha i nie tylko trwa zaledwie 20 minut. Podczas treningu możecie wybrać wersje dla osoby początkującej, jak i zaawansowanej. Trening na spalenie tkanki tłuszczowej, który możesz wykonać w domu i bez dodatkowego sprzętu.

20-minutowy trening, którym spalisz tłuszcz z brzucha i nie tylko Reviewed by Rafał on 18:45 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.