10 minutowy Spalacz Tłuszczu - Wideo

Kolejna odsłona treningu z Rebecca Louise. Tym razem skupiamy się na treningu, który ma za zadanie spalić tkankę tłuszczową. Trening trwa zaledwie 10 minut i całość treningu wykonujemy na stojąco.
reklama
Do wykonania treningu potrzebujesz jedynie hantli oraz pozytywnego nastawienia. Pamiętaj o tym, że przed każdym treningiem należy zrobić dokładna rozgrzewkę. Ten trening nie zawiera w sobie tego elementu. Po treningu należy wykonać stretching.Przed każdym ćwiczeniem trenerga dokładnie pokazuje jak prawidłowo wykonać dane ćwiczenie  Każde ćwiczenie, dana pozycja trwa 30 sekund. Prawda, że króciutko? Tak więc do dzieła!
reklama
Powodzenia

10 minutowy Spalacz Tłuszczu - Wideo Reviewed by MotywacjaNonStop on 16:27 Rating: 5

2 komentarze:

  1. 10 minutowy wypalacz tłuszczu, coś w tym jest ALE. Zawsze jest jakieś ale, do tego ćwiczenia trzeba jeszcze zacząć się zdrowo odżywiać. A bardzo wiele osób niestety o tym zapomina i wtedy efektów nie widać w ogóle.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ćwiczyłam dosyć długo z Rebeccą Louise i muszę przyznać, że jej treningi potrafią wycisnąć ostatnie poty z organizmu. To na pewno nie jest trening dla początkujących...

    W moim przypadku dostosowanie się do tego spalacza trwało naprawdę długo, ale koniec końców – potrafię zrobić cały trening na bardzo dużej intensywności. Niekiedy nawet go wydłużam. To co najważniejsze: działa. Redukcja z tym treningiem przebiega bardzo sprawnie!

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.