Plankiem Jesteś w Stanie Wymodelować i Wzmocnić Ciało w Miesiąc! [30-dniowe Wyzwanie]

Któż z nas nie miałby ochoty na podjęcie wyzwania, które w swojej najdłuższej opcji trwa zaledwie 4 minuty? Co to jest! Wyzwanie plank, które przygotowałam nie zajmie Ci wiele czasu, wiec nie masz żadnej wymówki na to, aby nie wziąć w nim udziału. Możesz wykonywać je samodzielnie lub dołączyć do swojego codziennego planu treningowego. Wyzwanie to jest idealne zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych.
reklama
Zanim przejdę do szczegółów w kilku słowach przypomnę co to jest plank. A mianowicie plank, czyli deska to ćwiczenie izometryczne, angażujące do pracy w tym samym momencie wiele grup mięśniowych. Ćwiczenie to pozwala spalić sporą ilość kalorii oraz co najważniejsze wzmacnia mięśnie kręgosłupa, brzucha, ud i pośladków. W skrócie pracuje całe nasze ciało. Ćwiczenie jest pozornie proste i nie sprawiające nikomu problemów z przyjęciem podstawowej pozycji. Po krótkim czasie dowiadujesz się, w czym tkwi moc plank.Przed rozpoczęciem naszego wyzwania chcę jeszcze przypomnieć Ci, jak powinna wyglądać prawidłowa pozycja podczas wykonywania deski. Ćwiczenie jest proste, jednak wymaga samokontroli i ciągłego utrzymywania ciała tak, jak należy.
reklama
Plank (deska) polega na położeniu się w pierwszej kolejności na brzuchu, po czym uniesienie się i podparciu na przedramionach tak, aby łokcie były tuż pod barkami, a stopy na palcach. Dokładniej możesz zobaczyć prawidłową pozycję na poniższym zdjęciu oraz tutaj.

Na następnej stronie dowiesz się, na czym polega wyzwanie plank oraz znajdziesz przygotowany przeze mnie plan treningowy.

1 z 2


Plankiem Jesteś w Stanie Wymodelować i Wzmocnić Ciało w Miesiąc! [30-dniowe Wyzwanie] Reviewed by MotywacjaNonStop on 17:53 Rating: 5

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.