Na czym polega wyzwanie plank?

Wyzwanie plank polega przede wszystkim na systematycznym i codziennym wykonywaniu ćwiczenia plank (deska) z jednoczesnym wydłużaniem czasu ćwiczenia każdego następnego dnia. W wyzwaniu zaplanowane są także dni wolne, w których nie ćwiczysz, a pozwalasz ciału odpocząć i zregenerować mięśnie.  Pierwszego dnia zaczynasz od próby wytrzymania w pozycji plank 30 sekund. Ostatniego dnia czas ten wydłuża się już do całkiem sporego czasu - 4:20 lub do Twojego MAXA. Będzie moc!
reklama
Pamiętaj o wykonaniu kilkuminutowej rozgrzewki przed przystąpieniem do wyzwania. To, że ćwiczenie trwa niewiele czasu nie oznacza, że nie potrzeba rozgrzać ciała i uchronić je przed ewentualnymi kontuzjami. Na samym początku nie zaszkodzi, jeżeli rozgrzewka potrwa dłużej niż samo ćwiczenie. A więc nie ma na co czekać....zapraszam do wyzwania.Czekam na Twoje wrażenia i postępy "plankowe". Życzę powodzenia i do dzieła!
reklama
***** UWAGA!
Przed przystąpieniem do ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą i dowiedz się, czy możesz wykonywać wszystkie zestawy. Biorąc udział w wydarzeniu bierzesz za siebie odpowiedzialność.

2 z 2


Na czym polega wyzwanie plank? Reviewed by MotywacjaNonStop on 14:35 Rating: 5

3 komentarze:

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.