8-minutowy Trening Na Płaski Brzuch - Six Pack! [wideo]

Każdy trening powinien kończyć się ćwiczeniami dodatkowymi, Jeżeli szukasz ćwiczeń na płaski brzuch poniższe ćwiczenia sprawdzą się idealnie. Trening trwa zaledwie 8 minut, ale pracują wszystkie mięśnie naszego brzucha.

Po wykonaniu tego zestawu treningowego będziesz czuć mięśnie brzucha - przekonaliśmy się na własnej skórze. Niby 8 minut, ale jak daje popalić! Trening ten jest znany na całym świecie. Nie bez powodu w trakcie pisania tego artykułu miał ponad 45 000 000 wyświetleń na YouTube. Kliknij
i pochwal się znajomym, że LUBISZ ten trening!
reklama

Cały trening zawiera w sobie 8 unikalnych ćwiczeń. Po wykonaniu dwóch ćwiczeń jest 30 sekundowy odpoczynek, po czym wracamy do treningu. Poniżej znajdziecie każdego opis ćwiczenia oraz trening wideo.


#1 Pierwsze ćwiczenie rozpoczyna się już w 5 sekundzie nagrania. Bądźcie przygotowani, a co najważniejsze rozgrzani. Do wykonania tego ćwiczenia potrzebujesz jedynie maty (kilka ciekawych znajdziesz tu  mat treningowych ). Połóż się na niej na plecach, nogi ugnij w kolanach i przysuń do siebie. Ćwiczenie polega na tym, aby prawą ręką dotknąć prawej pięty, tak samo postępujemy z lewą stroną. Wykonujemy to ćwiczenie na przemian. Ważne jest to, aby nie odrywać odcinka lędźwiowego podczas skrętów. Wykonujemy to ćwiczenie przez minutę,

#2 Drugie ćwiczenie rozpoczyna się w 54 sekundzie tego treningu. Pozycja początkowa jest taka sama, jak w poprzednim ćwiczeniu. Ćwiczenie polega na tym, aby
reklama
podnieść prawą nogę do góry i skierować tułów z łokciem lewym w jego stronę. W ten sposób pracują nasze mięśnie skośne. Ćwiczenie wykonujemy na przemian.

#3 Od 1:45 do 2:14 - odpoczywamy

#4 Trzecie ćwiczenie zaczyna się 2:15 minucie. Pozycja początkowa jest taka sama, jak w poprzednich ćwiczeniach. Ćwiczenie polega na tym, aby skierować ręce między nasze uda/kolana. Pamiętaj o tym, że mają pracować tylko mięśnie brzucha - nie napinaj szyi.

#5 Czwarte ćwiczenie rozpoczynamy w 3:05 minucie. Połóż się na macie z nogami wyprostowanymi. Ręce umieść za głową. Ćwiczenie polega na tym, aby podnosić nogi do góry. Najpierw podnosisz lewą, a następnie prawą nogę. W tej samej kolejności opuszczasz je.

#6 od 3:51 do 4:24 - odpoczywamy

#7 Podczas tego ćwiczenia przyjmij taką samą pozycję, jak w pierwszym ćwiczeniu. Rozpoczynamy ćwiczenie w 4:24 minucie. Wyprostuj ręce przed siebie i połóż je na udach. Ćwiczenie polega na tym, aby dotknąć kolana nie odrywając dłoni od ud. Podczas wykonywania tego ćwiczenia bardzo mocno będą pracowały mięśnie proste brzucha

#8 Kolejne ćwiczenie rozpoczyna się w 5:15 minucie. Połóż się na plecach oraz unieś obie nogi do góry. Ręce powinny być skierowane na boki. Ćwiczenie polega na tym, aby dotknąć kostek obiema rękami. Po dotknięciu kostek wracamy do pozycji początkowej.

#9 Od 6 minuty do 6:30 - odpoczywamy


Kliknij
i pochwal się znajomym, że LUBISZ ten trening!

#10 W 6:36 minucie rozpoczynamy kolejne ćwiczenie. Przyjmij pozycję taką samą, jak w pierwszym ćwiczeniu - połóż się na plecach na macie. Jedyna różnica polega na tym, że dłonie trzymasz na klatce piersiowej. Robimy brzuszki. Pamiętaj o tym, aby nie odrywać odcinka lędźwiowego podczas wykonywania tego ćwiczenia.

#11 Od 7:24 minuty rozpoczynamy kolejne ćwiczenie. Jest ono już przeznaczone dla osób zaawansowanych. Przyjmij pozycję taką samą, jak w poprzednim ćwiczeniu. Ćwiczenie polega na tym, że unosisz tułów na mięśniach brzucha i skierowujesz go w stronę kolan. W tym samym momencie podnosisz obydwie nogi do góry

Trening wideo: Które ćwiczenie najbardziej się Wam podoba.. Ostatnie jest rewelacyjne choć trochę trudne!

Dodaliście już powyższe ćwiczenia do swoich treningów?
Lato coraz bliżej więc nie ma na co czekać...
reklama
Polub nas na Facebook i bądź na bieżąco z najnowszymi ćwiczeniami oraz motywacją.

8-minutowy Trening Na Płaski Brzuch - Six Pack! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 11:59 Rating: 5

4 komentarze:

 1. Witam, mam pytanie,a mianowicie czy ten trening wykonywać tylko raz dziennie czy parę serii po 8 minut, oprócz tego robię jeszcze level 2 ale czy to wystarczy? co radzicie? pozdrawiam D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszamy Cię do naszego wyzwania.. http://www.motywacjanonstop.pl/2015/10/wyzwanie-six-pack-abs-4-tygodniowe-z-p4p.html

   Odpowiadając na Twoje pytanie - możesz wykonywać ten trening raz dziennie. Pamiętaj jednak o dodaniu rozgrzewki przed rozpoczęciem treningu + stretching na zakończenie. Musisz pamiętać też o tym, że nasze mięśnie potrzebują regeneracji..

   Usuń
 2. mam problem z ćwiczeniem ostatnim - nie jestem w stanie go wykonać. czym można go zastąpić lub jak sobie z nim poradzić?

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny artykuł :) mam problem ze zrozumieniem jak funkcjonują i pracują mięśnie brzucha. Koledzy z Saturn fitness próbują mi to wytłumaczyć ale dopiero ten artykuł pokazał mi jak to wszystko działa :) Czekam na więcej takich artykułów żebym mógł zabłysnąć na treningu :)

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.