Wyzwanie „Przygotowanie do lata” z najlepszymi polskimi trenerkami - jędrne ciało + zero cellulitu

Lato zbliża się wielkimi krokami, zostawiając nam coraz mniej czasu na przygotowanie naszego ciała na plaże. 

reklama
Praca nas sylwetką powinna być rutyną całoroczną, jednak różnie to bywa i z różnych powodów nie zawsze idzie to tak, jakbyśmy tego chciały. Dlatego, jeżeli chcesz poprawić wygląd swojego ciała – masz jeszcze nieco czasu.

wyzwanie przygotowanie do lata- darmowe treningi

W związku z tym przygotowaliśmy szybkie wyzwanie treningowe, dzięki któremu – mam nadzieję – zmotywujesz się do systematycznych ćwiczeń przez najbliższe kilka tygodni, a może i nawet zostanie to z tobą na stałe. Każda aktywność fizyczna będzie lepsza niż żadna. W przygotowanym wyzwaniu będziesz pracować nad każda partią swojego ciała tj. brzuch, uda, pośladki, ramiona, nogi oraz plecy plus dodatkowo podkręcisz nieco metabolizm i przyspieszysz spalanie zbędnych kalorii i tkanki tłuszczowej. Pamiętaj, że ćwiczenia to nie wszystko i warto połączyć je z odpowiednim, zdrowym odżywianiem. Dieta plus ćwiczenia dadzą zdecydowanie lepsze efekty.
reklama

Treningi zawarte w planie treningowym wyzwania trwają około 30 minut. W jednym z treningów będziesz potrzebować hantli, które możesz zastąpić butelką z wodą. Każdy trening wykonujesz w swoim tempie, dając jednak z siebie jak najwięcej, nie odpuszczasz, nie zatrzymujesz się (jeżeli wiesz, że już nie dasz rady wykonać jakiegoś ćwiczenia do końca nie siedź, nie stój – po prostu maszeruj). Przygotowany plan treningowy zawiera treningi na 6 dni, w siódmym dniu odpoczywasz i regenerujesz się. Poniższy plan możesz wykonać tylko przez jeden tydzień lub cały miesiąc i sprawdzić efekty.

PLAN TRENINGOWY WYZWANIA „PRZYGOTOWANIE DO LATA”


1. Brzuch i plecy

reklama


2. HIIT - trening interwałowy -600 kcal3. Nogi i pośladki4. Ramiona i brzuch5.  HIIT CelluStop6. Rozciąganie izometryczne7. WOLNE

Wyzwanie „Przygotowanie do lata” z najlepszymi polskimi trenerkami - jędrne ciało + zero cellulitu Reviewed by Sylwia on 20:07 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.