Turbo spalanie dla początkujących – 25 minut ćwiczeń!

W dzisiejszym zabieganym świecie większość z nas czuje, że nigdy nie ma wystarczająco czasu dla siebie i swojego ciała. 

reklama
Choć godzinny trening to zaledwie 4% z całego dnia, to jednak trudno jest znaleźć wolną godzinę i dopasować go do wszystkich zajęć.

Turbo spalanie dla początkujących – 25 minut ćwiczeń

Chcesz mimo to poprawić kondycję, zdrowie, pozbyć się brzuszka czy wysmuklić sylwetkę i czuć się dobrze? Postaw na poniższy treningi HIIT. Opracowany został w oparciu o proste ćwiczenia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej, który będzie idealny dla osób początkujących, ale także osób 50+, po kontuzjach, bez kondycji i łapiących szybko zadyszkę oraz osób z nadwagą. Trening ten pomoże Ci zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w ciele, zredukować obwody ciała, ujędrnić ciało, wyszczuplić Cię oraz wzmocnić mięśnie.
reklama

Cały trening trwa 25 minut i składa się z 6 ćwiczeń. Każde ćwiczenie wykonujesz w czasie 45 sekund, po czym masz 15 sekund odpoczynku. W trakcie tych 45 sekund postaraj się dać z siebie jak najwięcej, nie musisz starać się dorównać trenerce. Daj z siebie tyle ile możesz, nie poddawaj się, nie przestawaj. Lepiej zrobić wolniej czy mniej powtórzeń niż się zatrzymać.
reklama


Turbo spalanie dla początkujących – 25 minut ćwiczeń! Reviewed by Sylwia on 19:52 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.