6-minutowy trening BRUTAL ABS – szybki, intensywny i skuteczny!

Posiadanie płaskiego brzucha z zarysowanymi mięśniami to marzenie każdej osoby systematycznie ćwiczącej i dbającej o swoją sylwetkę. 

reklama
>
Czasami jednak mamy więcej czasu na przeprowadzenie dłuższych ćwiczeń, a czasem szukamy czegoś szybkiego i skutecznego, co pozwoli maksymalnie popracować naszym mięśniom.

6-minutowy trening BRUTAL ABS – szybki, intensywny i  skuteczny

Nie wszystkie treningi na mięśnie brzucha są sobie równe. Istotne jest jednak to, że mocny i zbudowany brzuch to praca nad wszystkimi jego grupami mięśniowymi i jak w przypadku wszystkich mięśni w naszym ciele, efekt estetyczny nie przewyższa tego zdrowotnego. Korzyści z silnych mięśni brzucha są szerokie. Wzmocnienie ich poprawia ruch, moc, równowagę i stabilność, co przekłada się na lepszą wydajność podczas ćwiczeń, pomaga w zapobieganiu czy łagodzeniu bólów pleców. Aby mięsnie brzucha były widoczne i pojawił się upragniony sześciopak, konieczna jest redukcja tkanki tłuszczowej. Bez odpowiedniego odżywiania i ćwiczeń spalających tłuszcz, nie osiągniesz swojego ABS. Ale jeżeli masz ochotę na podkręcenie treningu na mięśnie brzucha, to zapraszam poniżej.
reklama

Szybki, bardzo intensywny i skuteczny trening czeka na ciebie. Podczas wykonywania ćwiczeń w nim zawartych pamiętaj o zachowaniu pleców dociśniętych do maty w odcinku lędźwiowym. Jest to bardzo ważne, ponieważ pozwoli to zmaksymalizować pracę mięśni brzucha oraz uchronić przed ewentualny urazem, bólem pleców w tej części. Praca podczas tego treningu powinna odbywać się cały czas mięśniami brzucha. Nie rozluźniaj ich – nich pracują całe 6 minut.

Zobacz również: 10 ćwiczeń, dzięki którym mięśnie brzucha będą „paliły”!
reklama


6-minutowy trening BRUTAL ABS – szybki, intensywny i skuteczny! Reviewed by Sylwia on 14:51 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.