Brzuch plus pupa – trening ujędrniający brzuch i pośladki!

Trzy obszary ciała, które kobiety wręcz uwielbiają ćwiczyć to przede wszystkim brzuch, uda oraz pośladki. Koncentrują swoje wysiłki w szczególności na wzmocnieniu i ujędrnieniu dolnej części ciała oraz brzucha. 

reklama
Niezależnie od tego czy celem są krągłe pośladki czy świadomość, jak ważne jest posiadanie silnych dolnych partii ciała – praca ta może być dość wymagająca.

Brzuch plus pupa – trening ujędrniający brzuch i pośladki

Kształtowanie czy modelowanie pośladków, ud bądź brzucha wymaga sporego wysiłku i cierpliwości, aby uzyskać kształty, o jakich marzysz. Nic samo się nie zrobi i niestety nie jednego dnia. Regularne ćwiczenia, jednak dadzą efekty i pomogą osiągnąć wyznaczony cel. Wbrew pozorom nie musisz ćwiczyć codziennie. Aby uzyskać idealne kształty wystarczy poświęcić 2-3 dni w tygodniu na trening. Ważne, aby nie wykonywać treningu dzień po dniu. Mięśnie powinny mieć czas na regenerację, więc najlepiej trenować z dzienną przerwą.
reklama
Zobacz również: Trening ekspresowy na brzuch, uda i pośladki!

Trening brzuch plus pupa to całościowy trening wzmacniający mięśnie brzucha oraz pośladków, ale także ud. Ćwiczysz około 35 minut. Trening składa się już rozgrzewki, części głównej oraz rozciągania na koniec. Poniższy trening mogą wykonać zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Wystarczy wyłącznie mata.

reklama


Brzuch plus pupa – trening ujędrniający brzuch i pośladki! Reviewed by Sylwia on 17:39 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.