10-minutowy trening na usunięcie bryczesów i szczupłe uda!

Dla wielu kobiet największym problemem w dążeniu do wymarzonej sylwetki jest zmniejszenie bądź zlikwidowanie tkanki tłuszczowej w okolicy bioder oraz zewnętrznej części ud. 

reklama
Bardzo często staje się to wręcz wyzwaniem na całe życie. Ten tłuszcz potocznie określany jest jako bryczesy i niestety mimo, że pojawia się niezwykle łatwo, to już tak łatwo nie znika.

10-minutowy trening na usunięcie bryczesów i szczupłe uda

Bryczesy pojawiają się oraz zwiększają wraz ze wzrostem ogólnej ilości tkanki tłuszczowej, ponieważ to nic innego jak zbędny, nagromadzony tłuszcz. Niestety częściej występują u kobiet niż mężczyzn i są jednym z najmniej lubianych efektów gromadzenia się tkanki tłuszczowej w ciele. Bardzo duży wpływ na odkładanie się tłuszczu po zewnętrznej stronie ud ma genetyka i związane z nią predyspozycje. Choć możesz nie mieć kontroli nad tym, gdzie przechowywany będzie nadmiar tłuszczu, to możesz mieć wpływ na to, ile go będzie. Odpowiednie, przede wszystkim zdrowe odżywianie oraz aktywność fizyczna pomogą uniknąć lub pozbyć się niechcianych bryczesów. Ćwiczenia podkręcające metabolizm oraz spalanie większej ilości kalorii, a także ukierunkowane na zewnętrzną stronę ud i wzmacniające mięśnie przyspieszą efekt szczupłych ud.
reklama

Zatem, jeżeli masz problem z bryczesami lub po prostu chcesz wysmuklić uda po zewnętrznej stronie poniżej znajdziesz 10-minutowy trening do wykonania. Możesz wykonać go dodając gumę treningową oraz hantelki, ale równie dobrze wykonasz go bez dodatkowego sprzętu.
reklama


10-minutowy trening na usunięcie bryczesów i szczupłe uda! Reviewed by Sylwia on 19:57 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.