15-minutowy trening na jędrne i mocne pośladki!

Niezaprzeczalnym jest, że mięśnie pośladkowe wielkie są największymi mięśniami w naszym ciele. 

reklama
Dlatego wzmocnienie oraz ujędrnienie ich przyczyni się nie tylko do lepszego wyglądu Twoich pośladków, ale także do wielu istotniejszych zdrowotnych korzyści. A jakich?

źródło

Pośladki można określić jako siłę napędową tylnej części ciała, która pozwala Ci osiągać czy generować maksymalną energię podczas treningów, ale i nie tylko. Mocne pośladki sprawiają, że codzienne funkcjonowanie staje cię łatwiejsze i wygodniejsze, unikasz niepotrzebnych kontuzji czy bólów w dolnej części pleców - pośladki pomagają we wszystkich codziennych czynnościach.
reklama
Zobacz również: 10-minutowy trening wyszczuplający wewnętrzne partie ud (przyjazny kolanom)

Najlepszym sposobem na wymodelowanie i nadanie idealnych kształtów pośladkom jest wykonywanie ćwiczeń skupiających się na pracy wszystkich trzech grup mięśni pośladkowych (mały, średni, wielki). Proponowany poniżej trening na pośladki skupia się na wyrzeźbieniu każdego cala Twoich pośladków. Trening nie wymaga dodatkowego sprzętu, jednak jeżeli chcesz zwiększyć i przyspieszyć efekty warto dodać gumę treningową lub obciążenie na kostki.


Trening na jędrne i mocne pośladki trwa 15 minut, ćwiczenia są łatwe i przyjemne, a co najważniejsze możesz wykonać go w domu lub każdym innym miejscu.

reklama


15-minutowy trening na jędrne i mocne pośladki! Reviewed by Sylwia on 19:23 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.