Mocny trening ujędrniający pośladki na macie!

Niezależnie od tego, czy opisujesz swoje pośladki jako za małe, płaskie, obwisłe czy odwrotnie – zbyt duże i pełne, regularne ćwiczenia mięśni pośladków pomogą Ci wymodelować, wyrzeźbić oraz wzmocnić je.

reklama

Dzięki regularnym ćwiczeniom będziesz w stanie nadać im pożądany przez ciebie wygląd i cieszyć się ładną pupą.


Źródło

Mocne mięśnie pośladków wpływają na poprawę wydajności podczas treningu siłowego oraz przede wszystkim zapobiegają ewentualnym kontuzjom, co czyni je niezwykle ważnym elementem w rutynowych treningach. Pośladki stanowią niejako podstawę całego ciała. Słabe mięśnie pośladków mogą powodować na przykład przesuwanie miednicy do przodu, co z kolei może wywoływać ból szyi czy karku, problemy z kolanami bądź nawet ucisk w stopie. Warto zaznaczyć, że pośladki składają się z trzech oddzielnych mięśni – mały, średni, duży – z których każdy odgrywa inna ważną rolę. Dlatego tak istotne jest wzmacnianie całych pośladków z użyciem różnych ćwiczeń.
reklama

Poza tym wypracowane pośladki wyglądają zdecydowanie lepiej. W związku z tym poniżej znajdziesz świetny 25-minutowy trening modelujący oraz ujędrniający pośladki. Nie będziesz potrzebować żadnego sprzętu, oprócz ewentualnie maty. Cały trening wykonujesz na macie.
reklama


Mocny trening ujędrniający pośladki na macie! Reviewed by Sylwia on 19:38 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.