15-minutowy trening zwalczający cellulit!

Nie musisz mieć nadwagi ani określonego wieku, aby na twoich udach pojawił się cellulit. Wbrew temu co słyszysz bądź widzisz pomarańczowa skórka to coś, co ma większość kobiet. 

reklama
Jest to naturalne, a mimo to każda kobieta chce poznać sekret, jak go zredukować lub pozbyć raz na zawsze.

15-minutowy trening zwalczający cellulit

Cellulit to nic innego jak tkanka tłuszczowa znajdująca się pod skórą, która uwielbia pojawiać się najczęściej w okolicy brzucha, ud i pośladków, ale może tworzyć się także na ramionach. Choć zdrowa dieta stanowi podstawę walki z cellulitem, to jednak regularne ćwiczenia pozwalają osiągnąć lepsze efekty. Ćwiczenia aerobowe są dobre do ogólnego spalania tłuszczu i utraty wagi, natomiast ćwiczenia siłowe do budowy mięśni. Kiedy zbudujesz ładne, jędrne mięśnie pod skórą, wypełnią one przestrzeń solidną strukturą i stworzą gładszą powierzchnię. Tłuszcz nie będzie miał gdzie się ulokować. Więcej mięśni oznacza dodatkowo większe spalanie tłuszczu, a ty samym mniej do tworzenia cellulitu. Podsumowując zatem - kluczem do pozbycia się cellulitu jest połączenie wszystkich trzech elementów.
reklama
Zobacz również: Cellulit - 5 prostych ćwiczeń na pozbycie się z ud czy pośladków

Wypróbuj to wyzwanie treningowe przez co najmniej 14 dni, uderzając w pomarańczową skórkę maksymalnie, zwalczając cellulit oraz ujędrniając uda. Przy regularnych ćwiczeniach szybko zauważysz efekty. Jesteś gotowa? Jesteś ciekawa pierwszych efektów po 14 dniach?
reklama


15-minutowy trening zwalczający cellulit! Reviewed by Sylwia on 19:58 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.