30-minutowy trening dance cardio – spalacz tłuszczu przyjazny kolanom!

Ćwiczenia typu tabata czy cardio są świetnymi treningami, jeżeli chcesz spalić zbędną tkankę tłuszczową, podkręcić spalanie kalorii czy poprawić sobie humor. 

reklama
Podczas wykonywania tych ćwiczeń wystarczy włączyć ulubioną muzykę, a endorfiny uwolnią się same. Nie ma nic lepszego na zły dzień.

30-minutowy trening dance cardio – spalacz tłuszczu przyjazny kolanom!

Nie musisz za każdym razem wybierać intensywnego treningu, po którym „nie wiesz, jak się nazywasz”. Czasem wystarczy wybrać cos spokojniejszego, dzięki czemu będziesz pracować nad swoim ciałem, spalać kalorie, ale na przykład po ciężkim dniu pozytywnie i efektywnie się zrelaksować czy rozluźnić. Ćwiczenia wpływają na nasze ciało niezwykle korzystnie, więc warto przeznaczyć na nie nawet kilka minut. Jest to istotnie jeszcze bardziej teraz , kiedy większość z nas wykonuje prace siedząco i mało się rusza.
reklama
Zobacz również: 40-minutowy trening pilates HIIT – spalaj kalorie i wzmacniaj całe ciało!

Poniżej w związku z tym znajdziesz przyjemny trening cardio o niskiej intensywności z rewelacyjnie dobraną muzyką. Trening jest na stojąco, bez podskoków, nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu. Trwa 30 minut i zawiera już rozgrzewkę oraz rozciąganie na zakończenie.
reklama


30-minutowy trening dance cardio – spalacz tłuszczu przyjazny kolanom! Reviewed by Sylwia on 19:53 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.