40-minutowy trening pilates HIIT – spalaj kalorie i wzmacniaj całe ciało!

Uwielbiasz ćwiczyć i w większości Twój plan treningowy składa się z cardio, interwałów i ćwiczeń siłowych? 

reklama
Lubisz porządnie się zmęczyć? Czasami jednak warto dać naszemu ciału nieco odpocząć i postawić na inną formę aktywności. Czy kiedykolwiek próbowałaś treningu pilates?


Pilates w dużym skrócie to forma treningu, która opiera się na wykonywaniu ćwiczeń przy wykorzystaniu własnej masy ciała. Trening ten jest połączeniem ćwiczeń rozciągających, uelastyczniających i wzmacniających całe ciało, ćwiczeń izometrycznych, a także i siłowych. Pilates niesie ze sobą wiele korzyści zdrowotnych takich jak poprawa krążenia krwi, poprawa postawy, wzmocnienie mięśni głębokich, zwiększenie elastyczności mięśni, zwalczanie czy brak bólów pleców, zwiększenie siły i wytrzymałości mięśni, ujędrnienie ciała czy zwiększenie zakresu ruchów stawów.
reklama
Zobacz również: Prosty trening wzmacniający oraz modelujący mięśnie brzucha dla kobiet po 40 roku życia! (3 wideo)

Każdy bez względy na wiek i poziom zaawansowania może wykonywać tą formę aktywności fizycznej; jest ona jedną z najbardziej uniwersalnych i najbezpieczniejszych. Dlatego tym razem chcemy zaproponować trening pilates, ale w formie HIIT. Spalisz podczas tego treningu nieco więcej kalorii i popracujesz nad wymodelowaniem swojego ciała.
reklama


40-minutowy trening pilates HIIT – spalaj kalorie i wzmacniaj całe ciało! Reviewed by Sylwia on 19:03 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.