Trening odchudzający – 37-minutowa tabata + mocny brzuch!

Bez względu na to, czy zależy Ci na płaskim brzuchu, kształtnych pośladkach czy smukłych nogach, to niestety żaden plan treningowy, zbliżający Cię do wyznaczonego celu nie może obejść się bez ćwiczeń spalających nadmiar tkanki tłuszczowej. 

reklama
Mniejsza ilość tłuszczu pozwala bardziej uwidocznić kształty naszego ciała.

Treningu odchudzający – 37-minutowa tabata + mocny brzuch!
źródło

Treningami, które bardzo dobrze radzą sobie ze spalaniem zbędnej tkanki tłuszczowej są ćwiczenia aerobowe typu cardio bądź ćwiczenia interwałowe (HIIT) np. tabata. Trening interwałowy będzie o tyle lepszym rozwiązaniem od cardio, ponieważ warunkuje on większy wzrost przemiany materii na wiele godzin, a nie kilka minut oraz tym samym większą całkowitą liczbę spalonych kalorii. W dużym skrócie – przy treningu interwałowym spalasz kalorie oraz tkankę tłuszczową w czasie kiedy już nie ćwiczysz.
reklama
Zobacz również: Trening odchudzający z krzesłem – spalaj kalorie modeluj ciało!

Więc nie samymi treningami na pośladki, brzuch czy uda człowiek żyje, dlatego tym razem poniżej znajdziesz świetną tabatę, ale z bonusem w postaci wielu ćwiczeń koncentrujących się na wzmocnieniu mięśni brzucha. Trening trwa 37 minut i składa się z 4 serii. Trening poniżej jest jednym z kilku treningów z wyzwania odchudzającego, więc jeżeli masz ochotę – podejmij je całe!
reklama


Trening odchudzający – 37-minutowa tabata + mocny brzuch! Reviewed by Sylwia on 21:13 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.