Trening odchudzający z krzesłem – spalaj kalorie modeluj ciało!

Zrzucanie nadmiarowych kilogramów i przy tym spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej nie jest proste. Wymaga wiele pracy, cierpliwości oraz przede wszystkim odpowiedniego podejścia. 

reklama
Jednym z najważniejszych elementów odchudzania jest przejście na prawidłowe odżywianie, wykluczające m.in. ciągle objadanie się słodkimi czy słonymi przekąskami, stawaniem na potrawy z niezdrowych tłuszczów. Sama dieta i ograniczenie spożywanych kalorii pomogą stracić na wadze, jednak zajmie to nieco więcej czasu.

źródło

Jeżeli chcesz przyspieszyć tempo spalanych kalorii warto wdrożyć drugi element odchudzania jakim są ćwiczenia. Aby kalorie spalały się znacznie szybciej postaw na ćwiczenia podkręcające maksymalnie tętno i funkcjonowanie organizmu. Tu z pomocą przychodzą treningi HIIT, czyli intensywny trening interwałowy. Jest to niezwykle efektywna forma treningu.
reklama
Zobacz również: Najlepsze ćwiczenia dla kobiet po 40 roku życia (7 ćwiczeń)

HIIT polega na przeplataniu ćwiczeń o wysokiej intensywności z ćwiczeniami o mniejszej intensywności. Jego głównymi zaletami są niewątpliwie skuteczne spalanie zbędnych kalorii, krótki czas ćwiczeń, poprawa kondycji i sprawności, podkręcenie metabolizmu, redukcja tkanki tłuszczowej czy poprawa samopoczucia.

Zobacz również: 5 skutecznych ćwiczeń wyszczuplających uda – efekt Cię zaskoczy!

Poniżej zatem proponujemy odchudzający trening HIIT, ale z urozmaiceniem. Trening ten wykonasz używając dodatkowo krzesła. Czas trwania to 30 minut - w tym czasie znajdzie się rozgrzewka, trening główny oraz rozciąganie.
reklama
Trening odchudzający z krzesłem – spalaj kalorie modeluj ciało! Reviewed by Sylwia on 19:03 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.