20-minutowy trening na dolne partie ciała – biodra, pośladki, uda!

Mocna i sprawna dolna część naszego ciała pomaga poprawić postawę i zapobiegać kontuzjom, ale także znacznie ułatwia wykonywanie codziennych zajęć takich jak chodzenie, bieganie czy skakanie.

reklama
Niezależnie od tego czy należysz do osób, które uwielbiają ćwiczeń dolne partie czy tych, którzy tego nienawidzą - powinieneś je trenować. Trening ten niesie ze sobą wiele korzyści, z których na pewno nie chcesz zrezygnować.


źródło

Dobrze rozwinięte dolne partie ciała pozwalają organizmowi na większe spalanie kalorii podczas spoczynku (lepszy metabolizm spoczynkowy), szybszą redukcję tkanki tłuszczowej, co z kolei przekłada się na szczuplejszą sylwetkę, poprawiają stabilność i równowagę. To tylko kilka korzyści z mocnych dolnych partii ciała.
reklama
Zobacz również: 5 rewelacyjnych ćwiczeń wzmacniających i ujędrniających pośladki!

Wzmacnianie czy budowanie dolnych partii ciała możesz wykonywać wyłącznie własną masą ciała, jednak dołożenie obciążenia w postaci gumy, hantli czy kettlebells pomoże urozmaicić trening oraz zmusić ciało do większej pracy i osiągnięcia szybszych efektów. Do poniższego treningu zatem przygotuj dostosowane do siebie obciążenie i do dzieła.
reklama


20-minutowy trening na dolne partie ciała – biodra, pośladki, uda! Reviewed by Sylwia on 21:10 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.