Płaski Brzuch: 5 skutecznych ćwiczeń na poprawę wyglądu brzucha

Piękny i płaski brzuch to marzenie wielu osób. Niestety w okolicach brzucha często odkłada się nadmiar tkanki tłuszczowej, która jest bardzo ciężka do zlikwidowania.

reklama
Siedzący tryb życia, stres oraz niezdrowe odżywianie to główne przyczyny otłuszczonego brzucha. Jak zapewne dobrze wiesz stres może być winowajcą wielu chorób dlatego zrób wszystko, aby było go jak najmniej w twoim życiu. Na stres w życiu codziennym nie mamy tak dużego wpływu, natomiast na zmianę codziennych nawyków, jak również odżywiania już tak.


Jeśli twoja praca wymaga siedzenia przy biurku postaraj się dodać więcej ruchu do codziennych nawyków. W trakcie pracy, jeśli masz możliwość poruszania się, pospacerowania - wykorzystaj to. Możliwe, że musisz być na telekonferencjach, które nie wymagają od Ciebie prezentacji. Jest to idealny moment na to, aby połączyć się na taką telekonferencję poprzez telefon i zrobić kilka kółek wokół biura.

Zobacz również: 6 ćwiczeń na mięśnie brzucha, które dają rewelacyjne efekty

Jeżeli twoja praca nie pozawala na taką elastyczność poświęć chociaż 30 minut dla siebie po pracy. Taki trening pozwoli podkręcić metabolizm oraz wzmocnić twoje ciało.

Oczywiście podstawą w skutecznym odchudzaniu i utrzymaniu dobrego zdrowia jest odpowiednie odżywianie. Zdrowe, bez sztucznych ulepszaczy oraz nieprzetworzone. O zdrowym odżywianiu oraz deficycie kalorycznym znajdziesz na naszym blogu bardzo wiele informacji. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z odchudzaniem, koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Zobacz również: Jak schudnąć? Zasady, dieta i ćwiczenia

Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 ćwiczeń na poprawę wyglądu brzucha. Oczywiście samymi ćwiczeniami na brzuch nie osiągniesz celu. Należy wdrożyć odżywianie oraz odpowiednie ćwiczenia. Dlatego mamy dla Ciebie kompletny zestaw treningowy, który składa się z treningu, który ma za zadanie podkręcić twój metabolizm oraz ćwiczenia ukierunkowane tylko i wyłącznie na brzuch.

Wykonaj na samym początku trening HIIT, a następnie poszczególne ćwiczenia na płaski brzuch. Wykonaj 3 serie ćwiczeń na brzuch. Każdego z nich powtórz 10-15 razy w zależności, w jakiej kondycji jesteś obecnie. Najważniejsze jest to, aby każde z ćwiczeń wykonać prawidłowo. Nieprawidłowo wykonanie ćwiczenia nie tylko zmniejszają efekty, ale również mogą prowadzić do powstania kontuzji.
 

Zacznij od treningu HIIT, który podkręci twój metabolizm, ale również po zakończeniu treningu nadal będzie spalać kalorie!

reklama


Ćwiczenie 1:

reklama

Ćwiczenie 2:Ćwiczenie 3:


Ćwiczenie 4:


Ćwiczenie 5:

Płaski Brzuch: 5 skutecznych ćwiczeń na poprawę wyglądu brzucha Reviewed by Rafał on 13:01 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.