8 ćwiczeń, aby spalić tłuszcz z dolnej części brzucha

Jeśli przeszukałaś już cały internet, aby znaleźć fajne ćwiczenia na poprawę wyglądu swojego brzucha, to obiecujemy, że tutaj je znajdziesz.

reklama
Piękny i płaski brzuch nie tylko daje efekt estetyczny, ale przede wszystkim silne mięśnie brzucha zadbają o nasze zdrowie.

źródło: https://youtu.be/dy9GUTWErvw

Dlaczego tak ważne jest to, aby mieć silne mięśnie brzucha?


Mięśnie brzucha nie tylko pomagają nam się utrzymać równowagę, ale także chronią nasz kręgosłup i utrzymują nasze narządy na miejscu.
reklama
Zobacz również: 6 ćwiczeń na mięśnie brzucha, które dają rewelacyjne efekty

Kiedy wzmocnisz swoje mięśnie za pomocą odpowiednich ćwiczeń, poprawisz również  postawę oraz elastyczność. Silniejsze mięśnie brzucha mogą również przyczynić się do tego, że codzienne czynności, podnoszenie ciężkich przedmiotów będzie łatwiejsze.

Zestaw ćwiczeń na płaski brzuch, który chcemy Ci zaprezentować będzie idealnym dodatkiem do twojego treningu głównego. Najlepsze efekty uzyskasz, jeśli wykonasz rozgrzewkę, trening cardio w trakcie tego treningu dodasz poniższe ćwiczenia. Trening zakończysz rozciąganie, Takie podejście pozwoli Ci odpowiednio rozgrzać ciało oraz podkręcić metabolizm, który spowoduje, że będziesz spalać tłuszczyk.

Zobacz również: Ekstra Pośladki - prosty trening wideo na jędrne pośladki

Nieodzownym elementem zdrowego odchudzania jest oczywiście zbilansowane odżywianie połączone z deficytem kalorycznym.

Natomiast jeśli twoim celem jest wzmocnienie mięśni dolnych brzucha-możesz wykonać tylko poniższe ćwiczenia.

Do wykonania ćwiczeń na brzuch nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu. Sam trening trwa 6 minut i wszystkie szczegóły dotyczące ilości powtórzeń znajdziesz podczas wykonywania ćwiczeń. Wykonując ten trening w trzech seriach staje się on fajnym 20 minutowym treningiem. Wówczas pamiętaj koniecznie o tym, aby wykonać rozgrzewkę przed ćwiczeniami oraz rozciąganie tuż po jego zakończeniu.

Zobacz również: Szczupłe uda: 4 ćwiczenia na smukłe i jędrne uda

Poniżej znajdziesz listę każdego ćwiczenia, jakie znajduje się w tym treningu. Klikając na minuty zostaniesz przekierowany bezpośrednio do ćwiczenia, które jest wykonywane.

0:00 Leg Raise and Hold
0:40 Flutter Kicks 
1:51 Leg Raise 
2:31 Alternate Leg Raise 
3:42 Hip Lift Raise 
4:22 Hip Raise (bent knees) 
5:33 Criss Cross Leg Raises 
6:13 In Out Leg Raise

Zobacz 8 ćwiczeń, aby spalić tłuszcz z dolnej części brzucha

reklama
8 ćwiczeń, aby spalić tłuszcz z dolnej części brzucha Reviewed by Rafał on 19:17 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.