Ekstra Pośladki - prosty trening wideo na jędrne pośladki

Nie samymi przysiadami człowiek żyje.. dlatego, jeśli chcesz poprawić wygląd swoich pośladków koniecznie zmieniaj ćwiczenia, które będą angażowały różne mięśnie.

reklama
Piękne i jędrne pośladki to cel nie jednej kobiety, ale pamiętaj o tym, że zdrowie jest najważniejsze, a piękny wygląd to tylko "efekt uboczny" twojej ciężkiej pracy. Wiele osób uważa, że jedno z najlepszych ćwiczeń na poprawę wyglądu oraz wzmocnienie mięśni pośladków są przysiady. Oczywiście zgodzimy się, że tym, że wykonywanie systematycznie przysiadów w znacznym stopniu pomoże wzmocnić mięśnie pośladków, ud oraz je ujędrnić.


Tylko czy chcesz wykonywać cały czas tylko jedno ćwiczenie, które bardzo mocno angażuje stawy kolanowe? Warto zmieniać ćwiczenia, ponieważ każde z nich angażuje inną partię mięśni.
reklama
Zobacz również: 10 ćwiczeń dzięki, którym schudniesz i wymodelujesz ciało

Taki schemat pozwoli nie tylko ujędrnić pośladki, ale również poprawi mięśnie pleców, ud, a w niektórych przypadkach nawet mięśnie brzucha. Bardzo ważne jest to, abyś wykonywała ćwiczenia z najwyższą starannością. Unikniesz kontuzji, a dodatkowo rezultaty treningów będą dużo lepsze.

Trening, jaki dziś dla Ciebie znaleźliśmy jest przeznaczony dla osób, które dążą do jędrnych pośladków - brazylijskich. Autorka nagrania określa ten trening jako "ekstra pośladki" i my jej wierzymy! Podczas treningu będziesz wzmacniać oraz modelować mięśnie pośladków większych oraz mniejszych jak również mięsień dwugłowy uda.

Zobacz również: 4 Rewelacyjnie Skuteczne Ćwiczenia Na Pośladki

Trening trwa 35-minut i tak naprawdę do jego wykonania nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu. Trening zaczynasz od klasycznej rozgrzewki, która trwa kilka minut. Następnie jest trening główny podczas którego poczujesz jak pracują twoje pośladki, ale również uda. Na koniec przygotowane jest rozciąganie.

Zobacz również: Szczupłe uda: 4 ćwiczenia na smukłe i jędrne uda
 

Zobacz Ekstra Trening na Pośladki - prosty trening wideo na jędrne pośladki

reklama
Ekstra Pośladki - prosty trening wideo na jędrne pośladki Reviewed by Rafał on 20:14 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.