5 Ćwiczeń rozciągających, aby poprawić swoją elastyczność

Hipodynamia, czyli bardzo niska mobilność, stała się problemem wszystkich osób podczas kwarantanny. Dlatego niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy na siłowni - zacznij się ruszać.

reklama
Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z ćwiczeniami warto zobaczyć poniższe ćwiczenia. Ćwiczenia rozciągające, rozluźniające twoje ciało, jak również poprawią twoje samopoczucie. Jeśli ćwiczenia rozciągające są wykonywane systematycznie, poprawiają krążenie krwi, poprawiają postawę, ale również skóra staje się bardziej elastyczna. To są tylko podstawowe korzyści, jakie możemy wyróżnić, a jest ich dużo więcej!
reklama
Zobacz również: 5 skutecznych i prostych ćwiczeń odchudzających

5 Ćwiczeń rozciągających, aby poprawić swoją elastyczność

Zdrowie mamy tylko jedno i warto o nie zadbać już dziś. Przygotuj się odpowiednio do wykonania ćwiczeń. Niech ten czas będzie tylko dla Ciebie - przygotuj relaksującą muzykę oraz zapal kilka świec zapachowych. W ten sposób zapewnisz spokój ducha i poczujesz się zrelaksowana. Będziesz mogła skupić swoją uwagę tylko na swoim ciele.
reklama
Zobacz również: 9 najlepszych ćwiczeń na uda i pośladki- super efekty!

Podczas wykonywania poniższych ćwiczeń skup się na prawidłowym oddychaniu: głęboki wdech przez nos, wydech przez usta. Nie wstrzymuj oddechu, ponieważ jest to bardzo złe dla rozciągania.

Pamiętaj o tym, że poprawa elastyczności ciała nie jest trudna do wykonania. Bardzo ważna jest tutaj systematyczność oraz czas. Jeśli dodasz do swojej rutyny kilka ćwiczeń rozciągających - szybko zobaczysz efekty i poprawę samopoczucia.

5 Ćwiczeń rozciągających, aby poprawić swoją elastyczność

Ćwiczenie 1:Ćwiczenie 2:


Ćwiczenie 3:


Ćwiczenie 4:


Ćwiczenie 5:

5 Ćwiczeń rozciągających, aby poprawić swoją elastyczność Reviewed by Rafał on 19:56 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.