5 skutecznych i prostych ćwiczeń odchudzających

Nie musisz spędzać godzin na siłowni, aby mieć piękną i szczupłą sylwetkę. Wystarczy motywacja, systematyczność oraz odpowiedni plan, który pomoże Ci spalić niechcianą tkankę tłuszczową.

reklama
Skuteczny trening odchudzający powinien trwać od 20-40 minut. Taki trening odpowiednio zadba o podkręcenie twojego metabolizmu co przyczyni się do spalania tkanki tłuszczowej. Idealnym treningiem, który podkręci twój metabolizm będzie trening cardio, interwałowy lub tabata. Poniżej znajdziesz propozycje każdego w wymienionych treningów. Polecamy spróbować trening Tabata, który daje super wycisk!

5 skutecznych i prostych ćwiczeń odchudzających

Odchudzający trening TABATA + BRZUCH - Wideo
reklama
Skuteczny trening cardio dla początkujących- proste ćwiczenia dla każdego!

Trening HIIT na zwiększenie efektów treningowych i spalenie tłuszczu raz na zawsze!

Drugim bardzo ważnym elementem jest odpowiednio zbilansowana dieta. Idealnym połączeniem treningów aerobowych jest dodanie deficytu kalorycznego, który spowoduje, że bezpiecznie i zdrowo pozbędziesz się tłuszczyku z brzucha, ud czy boczków. Jeżeli nie wiesz nic na temat zdrowego odchudzania koniecznie przeczytaj nasz artykuł w którym opisujemy cały proces od początku do końca.
Zajmie Ci to zaledwie tylko kilka minut, a będziesz świadoma jak powinna wyglądać twoja przemiana.
reklama
Jak schudnąć? Zasady, dieta i ćwiczenia

Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 ćwiczeń, które będą idealne na spalenie tkanki tłuszczowej. Warto, aby znalazły się one w twoim treningu głównym.

Ćwiczenie 1:


Ćwiczenie 2:


Ćwiczenie 3:


Ćwiczenie 4:


Ćwiczenie 5:

5 skutecznych i prostych ćwiczeń odchudzających Reviewed by Rafał on 20:02 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.