Szczupłe uda i jędrne pośladki - Trening na wewnętrzną stronę ud

Szczupłe uda i jędrne pośladki - Trening na wewnętrzną stronę ud

Rewelacyjny trening na szczupłe uda i jędrne pośladki. Jeżeli chcesz wysmuklić wewnętrzną stronę ud-ten trening jest idealny dla Ciebie. Najważniejsze, że wykonasz go w domu!

reklama
Nowy rok i nowe postanowienia-schudnę, będę zdrowo się odżywiać, będę systematycznie ćwiczyć. Takie postanowienia noworoczne mogą się udać, jeśli dobrze się do nich przygotujesz. Wdrażając systematycznie zdrowe nawyki organizm przyzwyczaji się do nowego trybu życia.

Zobacz również: "10 minut na Płaski Brzuch w Domu - trening wideo"

Jeżeli np. wykonasz trening, który będzie dla Ciebie zbyt intensywny, źle wykonany, bez rozgrzewki i rozciągania-przyjądą ogromne zakwasy, a w 90% zniechęcenie i rezygnacja z kolejnych ćwiczeń.
reklama
Znaleźliśmy dla Ciebie bardzo fajny trening od polskiej trenerki Moniki Kołakowskiej na wysmuklenie ud i ujędrnienie pośladków. Trening jest też przeznaczony dla osób, które chcą wysmuklic wewnętrzną stronę ud.

Trening trwa 40 minut i zawiera w sobie rozgrzewkę oraz rozciąganie, ale także ćwiczenia na uda, pośladki. Przy wykonywaniu ćwiczeń jest bardzo istotne, aby wykonywać je zgodnie z zaleceniami Moniki. Dopiero wtedy taki trening będzie przynosił zamierzone efekty. Lepiej wykonywać ćwiczenie dokładniej i wolniej niż szybciej i niedokładnie.

Zobacz również: "Co to jest deficyt kaloryczny? Czy jest ważny w diecie?"

Do wykonania treningu przygotuj sobie matę oraz wodę do picia.

Zalety treningu, który zobaczysz poniżej:

reklama
☑️ Modelowanie pośladków
☑️ Wyszczuplenie ud
☑️ Zmniejszenie cellulitu
☑️ Polepszenie samopoczucia
☑️ Widoczne efekty już po kilku treningach.


Zalecenia od Moniki są takie, aby trenować 3-4 razy w tygodniu, pić dużo wody i się wysypiać + zadbać o zdrową dietę. Wówczas efekty przyjadą bardzo szybko.

Zobacz również: "3 skuteczne ćwiczenia na wewnątrzną stronę ud"

Trzymamy kciuki i życzymy udanego treningu!Szczupłe uda i jędrne pośladki - Trening na wewnętrzną stronę ud Reviewed by Sylwia on 12:32 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.