6 Ćwiczeń Modelujących Brzuch Szybciej!

Aktywność fizyczna jest jednym ze sposobów utraty tłuszczu z brzucha i zdecydowanie nie może się to obejść bez stosowania zdrowego odżywiania i diety. Większość tkanki tłuszczowej, która okala talię jest konsekwencją niezdrowego stylu życia. Najogólniej mówiąc to przez brak ruchu i spożywanie zbyt dużej ilości kalorii.
reklama
Aby szybciej pozbyć się tkanki tłuszczowej koniecznie należy znaleźć taką aktywność fizyczną, która będzie sprawiała przyjemność i zachęcała do tego, aby wykonywać ją regularnie. Forma cardio tj. chodzenie, bieganie, jazda na rowerze przyspiesza spalanie kalorii i tłuszczu, jednak warto dodać także ćwiczenia ukierunkowane na mięśnie brzucha.
reklama
Mięśnie brzucha pomagają w procesie oddychania, zapewniają elastyczność i prawidłowy ruch, chronią narządy wewnątrzne i stanowią kluczowy element, wspierający kręgosłup. Dlatego tak ważne jest to, aby były mocne. Dlaczego nie połączyć spalania tłanki tłuszczowej z jednoczesnym wzmacnianiem mięśni brzucha?Poniżej zestaw 6 ćwiczeń, które nie tylko wspomagają redukcję tłuszczu, ale także pomagają w modelowanie talii. Ćwiczenia na płaski brzuch, które tu znajdziesz są niezawodne i pozwalają na uzyskanie najlepszych efektów. Cały zestaw ćwiczeń należy wykonać w 3 seriach po 15 powtórzeń - na każdą stronę, kiedy trzeba.

Zestaw 6 ćwiczeń na płaski brzuch i jednocześnie wspomagających redukcję tkanki tłuszczowej!

Side Crunch


źródło: https://mulpix.com/instagram/bacak_a_i%C3%A7bacak_fitness.html

Side Plank Twist


źródło: https://pl.pinterest.com/pin/67624431878514821/

V-ups knee touch


źródło: http://corpoacorpo.uol.com.br/fitness/treino-aerobico/nova-aerobica-12-exercicios-para-queimar-gordura-sem-esteira/9272
reklama

Ultimate Toe Touch


źródło:https://pl.pinterest.com/pin/279715826829104766/

Heel Touch


źródło: http://fas-sport.com/training/go_hard_or_go_home_how_to_make_awesomw_abs/

Bicycle crunch


źródło: http://www.siouxfallscompletefitness.com/move-month-bicycle-crunch/6 Ćwiczeń Modelujących Brzuch Szybciej! Reviewed by MotywacjaNonStop on 10:27 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Dzięki za spis ćwiczeń :). Trzeba się w końcu za siebie wziąć.

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.