Metamorfozy przed i po - Historia Oliwii

Kilka dni temu otrzymaliśmy kolejną metamorfozę od naszej fanki. Tym razem swoją historią zechciała opowiedzieć nam Oliwia. Poniżej znajdziecie całą historię oraz zdjęcia przed i po metamorfozie.
reklama
Oliwia my ze swojej strony gratulujemy Ci wytrwałości i życzymy dalszych sukcesów!


Opis Oliwii:

A więc tak. Wszystko zaczęło się, jak skończyłam trenować biathlon i po pewnym czasie nie mogłam dalej trenować ze względu na kontuzje. Wróciłam do domu, zaczęłam jeść na potęgę - bardzo dużo- czasami 4 tysiące kalorii dziennie. Jadłam co 30 min, aż w końcu powiedziałam stop! Waga wybiła 11 kwietnia 56 kg i powiedziałam nie ma bierzemy się za siebie !
reklama
Postanowiłam, że koniec z obżarstwem. Na początku unikałam fast foodów, słodyczy i innego śmieciowego jedzenia. Z czasem zaczęłam liczyć kalorie. W okolicach maja- czerwca przeszłam na redukcję. Ćwiczyłam z mel b 6-7 razy w tygodniu. Obecnie mam zamiar trenować 5 dni w tygodniu, aby mięśnie miały regenerację. Zapominam wcześniej o niej, a to jest niezwykle ważne. Natomiast teraz mój styl życia jest inny niż wcześniej. 

Metamorfoza przed i poJem zdrowo, liczę od sierpnia właśnie makro, jem 1500kcal i co dwa tygodnie robię cheat meal :) Ale to tylko do stycznia, później znowu od stycznia do czerwca 0 słodyczy :) Ale na efekty potrzeba czasu. Wystarczy trenować systematycznie, jeść zdrowo i efekty same przyjdą :)
Wcześniej miałam 56 kg przy wzroście 159 cm i miałam około 30% tłuszczu, natomiast teraz ważę 49,5 kg i mam 18,9%tłuszczu.

PS. więcej zobaczcie u mnie instagram @fitwronka

Dla nas najważniejsze jest zdrowe i zbilansowane odżywianie połączone z regularnymi treningami. Utrzymać diety za Ciebie nie możemy, jednak możemy wesprzeć Cię z treningami. Gotowe plany treningowe znajdziesz w naszych wyzwaniach. Poniżej zamieszamy klika z nich:

  1. 14 Dniowe Wyzwanie Na Płaski Brzuch - Pierwszy etap przygotowań do lata 2015 ===> Klik

  2. Wyzwanie czerwiec 2016 - szósty etap przygotowań do lata 2016 - edycja 2 ===> Klik
  3. 30-dniowy Plan Treningowy - Precz z Oponką i Boczkami ===> Klik
  4.  14-dniowe wyzwanie Total Body dla początkujących ===> Klik 


Metamorfozy przed i po - Historia Oliwii Reviewed by MotywacjaNonStop on 20:07 Rating: 5

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.