Jesteś Fanką deski? Poznaj nowe 22 sposoby na wykonanie popularnej deski (plank)!

Deska, czyli plank, jest jednym z najlepszych ćwiczeń, które kształtują całe nasze ciało. To jedno ćwiczenie - na pozór proste - rewelacyjnie buduje siłę izometryczną, wysmukla talię oraz poprawia postawę ciała. W zależności od rodzaju czy kombinacji wykonywanej deski podczas tego ćwiczenia możesz zaangażować do pracy zarówno plecy, ramiona, barki, pośladki, nogi oraz brzuch.
reklama
Nie potrzebujesz ogromu czasu, aby zobaczyć pierwsze efekty systematycznego wykonywania deski. Nie potrzebujesz także wiele czasu na trening z wykorzystaniem tego ćwiczenia. Deska to ćwiczenie wielozadaniowe, a dodatkowe jej modyfikacje wpływają tylko i wyłącznie na polepszenie efektów treningowych, większą poprawę kształtu ciała oraz Twojej siły i wytrzymałości. Poniżej mam dla Ciebie kilka wersji deski.


Deska to sprawdzone ćwiczenie na płaski brzuch. Jeżeli znudziła Ci się tradycyjna wersja deski i szukasz czegoś, co podniesie poziom twoich ćwiczeń to mam dla Ciebie kilka nowych wersji.
reklama

Przed przystąpieniem do ćwiczeń warto przypomnieć sobie o prawidłowej postawie podczas tego ćwiczenia ⇒ Kliknij TU

Deska na 10 sposobów:

Klik na urządzenia mobilne


Aż 22 nowe sposoby na wykonanie deski:

Klik na urządzenia mobilne

Teraz nie masz już wymówek na to, aby nie robić tego ćwiczenia. W tylu dostępnych opcjach każdy z nas może znaleźć te ulubione. Ja od zawsze uwielbiam "plank knee to elbow". A która wersja przypadła Ci najbardziej do gustu?


Jesteś Fanką deski? Poznaj nowe 22 sposoby na wykonanie popularnej deski (plank)! Reviewed by MotywacjaNonStop on 18:58 Rating: 5

3 komentarze:

  1. ja jednak lubię robić typowo, standardowo deskę i jakoś nie mam z tym problemu, owszem kiedyś tak, nawet 30 sekund to była masakra ale teraz jest super i bardzo lubię to ćwiczenie :) wersje zastępcze w sumie też fajne :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja uwielbiam dechę pod każdą postacią i bardzo często robię to ćwiczenie wieczorem w domu :) super wzmacnia cały korpus :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.