Co jest lepsze na odchudzanie dieta czy ćwiczenia?

3. Jedz białka, które odżywiają tkanki mięśniowe i pomagają kształtować całe ciało - jeżeli zdecydujesz się zastosować dietę odchudzającą z planem ćwiczeń i ograniczenie spożytych kalorii, absolutnie nie pomijaj białka w swoich posiłkach. Białko jest niezbędnym składnikiem odżywczym, którego Twój organizm potrzebuje do budowy tkanki mięśniowej i regeneracji po intensywnym treningu.
reklama

4. Wyeliminuj cukry rafinowane
- Twój organizm potrzebuje cukrów naturalnych, które pomagają w zapewnieniu ciału energii. Cukry rafinowane jednak są wrogiem odchudzania. Wyrzuć z diety złe cukry, a efekty odchudzania pojawią się szybciej.
reklama
Cukry rafinowane występują powszechnie w całej przetworzonej żywności, dostarczając jedynie pustych kalorii i pozostawiając nas ciągle głodnymi. Cukry rafinowane (przetworzone) powodują szybki wzrost energii i jeszcze szybszy jej spadek.


źródło: communitytable.parade.com

5. Napełnij się najbardziej istotnym składnikiem, jakim jest woda - woda ma swoje korzyści zarówno w zakresie diety, jak i ćwiczeń fizycznych.
Czasem głód mylony jest z pragnieniem i odwrotnie. Zamiast oszukiwać na diecie lub czuć pewną “pustkę” w nowym planie odżywiania, postaraj się zapewnić organizmowi wystarczająco dużo wody. Nie można zapomnieć o tym, że organizm będzie potrzebował więcej wody po wydaleniu płynów w postaci potu po treningu. Picie dużej ilości wody pomoże powstrzymać wszelkie napady głodu, które wynikają z ograniczenia spożywanych kalorii w ciągu dnia lub wdrożenia większej ilości ćwiczeń.

Odpowiednia ilość kalorii oraz spalanie tłuszczu stanowi równowagę między odżywianiem a ćwiczeniami.
reklama
Zmień sposób żywienia, postępuj zgodnie z założonym planem treningowym i krok po kroku odnoś sukces w postaci utraty zbędnych kilogramów. Skup się na swoich celach i konsekwentnie dąż do ich realizacji.

2 z 2


Co jest lepsze na odchudzanie dieta czy ćwiczenia? Reviewed by MotywacjaNonStop on 14:30 Rating: 5

Brak komentarzy:

Formularz kontaktowy

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.