Trening na płaski brzuch z poduszką – 10 ćwiczeń!

Ćwiczenia na mięśnie brzucha powinny i często stanowią podstawę planu treningowego każdej regularnie ćwiczącej osoby.

reklama
Podobno większość ludzi po wyglądzie brzucha ocenia czy jesteśmy wysportowani, czy ćwiczymy, czy nie. Oczywiście podejście to jest błędne, ponieważ można być mega sprawnym fizycznie a nie mieć sixpacka.

źródło

Widoczne mięśnie brzucha to zasługa regularnych ćwiczeń, ale przede wszystkim redukcji tkanki tłuszczowej. To niestety nie jest takie proste, jakby się wydawało i wymaga znacznie więcej czasu, dyscypliny i cierpliwości. Połączenie ćwiczeń ukierunkowanych na wzmacnianie mięśni brzucha, spalanie tkanki tłuszczowej oraz odpowiedniego odżywiania pozwoli wyeksponować upragniony przez wszystkich trenujących sześciopak. Ćwiczenia i zdrowa dieta pozwalają utrzymać ciało w dobrej kondycji, której efektem ubocznym są płaski brzuch, jędrne pośladki czy smukłe ramiona. Codzienne treningi z reguły wyglądają podobnie, dlatego tym razem dla urozmaicenia coś innego.
reklama

Poniżej znajdziesz propozycje treningu na mięśnie brzucha z użyciem poduszki. Trening jest małym urozmaiceniem, dzięki któremu przełamiesz rutynę w ćwiczeniach. Gotowy trening składa się z 10 ćwiczeń mocno angażujących brzuch do pracy. Całość wykonujesz w 3-6 serii po 10 powtórzeń każdego ćwiczenia na każda stronę.
reklama
Trening na płaski brzuch z poduszką – 10 ćwiczeń! Reviewed by Sylwia on 12:10 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.