10-minutowy trening na MEGA ABS przy ścianie!

Ćwiczenia mięśni brzucha przy ścianie stały się ostatnio dość popularną formą treningu. Polegają one głównie na użyciu ściany do podparcia i stabilizacji ciała podczas wykonywania różnych ćwiczeń i co najważniejsze mogą być wykonywane przez osoby początkujące oraz zaawansowane. 

reklama
Ćwiczenia mięśni brzucha przy ścianie wpływają na zwiększenie ogólnej siły i stabilności, jednocześnie wprowadzając „powiew świeżości” w codziennych ćwiczeniach na brzuch na podłodze.

10-minutowy trening na MEGA ABS przy ścianie

Trening przy ścianie zwiększa elastyczność, siłę oraz wytrzymałość, ale także daje jeszcze więcej korzyści. Przede wszystkim jest to dostępność – może wykonać go każdy w każdym miejscu, gdzie znajdzie się ściana. Pilates przy ścianie zwiększa siłę całego tułowia (korpusu), stabilizuje kręgosłup i miednicę, wpływa na poprawę postawy, zmniejsza bóle pleców, zmniejsza ryzyko urazów, wzmacnia propriocepcję (świadomość ciała w przestrzeni), poprawia krążenie, trawienie, odporność, gęstość kości czy ogólne samopoczucie.
reklama

Zatem poniżej zapraszam na 10-minutowy trening mięśni brzucha – uczucie palenia mięśni gwarantowane! Trening w całości przy ścianie i w stylu pilates. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu, ewentualnie mata dla wygody.
reklama
10-minutowy trening na MEGA ABS przy ścianie! Reviewed by Sylwia on 19:57 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.