10-minutowy trening Glute Bridge – wyzwanie dla pośladków!

Chcesz sprawić, aby twoje pośladki były mega kształtne i napompowane? Trening pośladków jest kluczem do zwiększenia siły, mocy i wydajności. 

reklama
Mięśnie muszą pracować, aby się wzmacniać. Rolą pośladków jest stabilizacja miednicy i bioder. Bez odpowiedniej stabilności narażamy się na przeciążenia i urazy. Słabe pośladki mogą powodować zmniejszoną ruchomość w biodrach, rekompensując ją wykorzystanie i nadwyrężaniem innych grup mięśniowych.

10-minutowy trening Glute Bridge – wyzwanie dla pośladków

Jednak odpowiednie ćwiczenia mogą wzmocnić mięśnie pośladków w szybkim tempie i poprawić komfort. Jednym z nich jest glute bridge, czyli mostek. Jest to ćwiczenie, które można wykorzystać do celowania w mięśnie pośladkowe. Do głównych zalet tego ćwiczenia należą: poprawa postawy, aktywacja i ujędrnienie pośladków, budowanie mocniejszych i większych pośladków, aktywacja i wzmocnienie mięśni brzucha, łagodzenie bólu kolan i dolnej części pleców, poprawa wydajności przysiadu i martwego ciągu, lepsza wydajność sportowa.
reklama
Zobacz również: 12-minutowy trening na boczny pośladek – średni mięsień pośladkowy i figurę klepsydry!

A co powiesz na małe wyzwanie z wykorzystaniem glute bridge? Ten 10-minutowy trening maksymalnie zaangażuje i zmusi twoje pośladki do pracy. Będziesz potrzebować jedynie maty oraz gumy treningowej, jeżeli chcesz wzmocnić pracę i przyspieszyć efekty. Podczas ćwiczeń myśl o mięśniach, które mają pracować.

reklama


10-minutowy trening Glute Bridge – wyzwanie dla pośladków! Reviewed by Sylwia on 14:29 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.