Trening ekspresowy na brzuch, uda i pośladki!

Jędrne pośladki, szczupłe uda i płaski brzuch dzięki ćwiczeniom w domu i wyłącznie z masą własnego ciała? Czy to możliwe? Jak najbardziej. 

reklama
Nie musisz spędzać wielu godzin na siłowni i stosować przeróżny sprzęt oraz ogromne obciążenie, żeby cieszyć się ładną sylwetką. Trening brzucha, pośladków i ud to świetne połączenie, ponieważ zawiera trzy grupy mięśni, które warto wzmacniać i ujędrniać regularnie.

Trening ekspresowy na brzuch, uda i pośladki

Aby wzmocnić wspomniane partie nie potrzebujesz niczego dodatkowo. Oczywiście dodanie hantli czy obciążników na kostki podniesie poziom trudności oraz przyspieszy efekty treningu, jednak nie jest to koniecznością. Trenując brzuch, uda oraz pośladki w tym samym czasie zwiększasz stabilność tułowia oraz miednicy, eliminujesz bądź zmniejszasz ból w dolnej części pleców i ryzyko kontuzji, poprawiasz postawę, równowagę, ale przede wszystkim to na czym Ci zależy najbardziej to ujędrnisz i wymodelujesz pośladki, wyszczuplisz uda oraz talię.
reklama
Zobacz również: 5 ćwiczeń skutecznie ujędrniających i kształtujących nogi i pośladki!
 

Tak więc nie czekaj i działaj. Poniżej znajdziesz gotowy 25-minutowy trening na brzuch, uda i pośladki do wykonania w domu. Przygotuj jedynie mate oraz wodę.
reklama


Trening ekspresowy na brzuch, uda i pośladki! Reviewed by Sylwia on 19:40 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.