11 ćwiczeń na szczupłą zewnętrzną stronę ud i pozbycie bryczesów – trening 12 minut!

Zewnętrzna cześć ud, a raczej obfita zewnętrzna część ud to bardzo częsty problem kobiet. 

reklama
reklama
Hormony napędzające odkładanie się tkanki tłuszczowej w okolicy miednicy, pośladków oraz ud, a także złogi tłuszczu na zewnętrznych partiach ud nazywane bryczesami są łatwe do „zdobycia”, ale dość trudne do usunięcia.

11 ćwiczeń na szczupłą zewnętrzną stronę ud i pozbycie bryczesów – trening 12 minut

Pozbycie się bryczesów może okazać się wyzwaniem, zwłaszcza jeżeli genetycznie masz predyspozycje do gromadzenia się tłuszczu w tym miejscu. Ale jest to możliwe. Zmiana diety to podstawa do osiągnięcia sukcesu. Wdrożenie dodatkowo regularnych ćwiczeń podkręcających spalanie tkanki tłuszczowej oraz ukierunkowanych ćwiczeń na zewnętrzną partię ud będą zdecydowanie pomocne. Budowanie mięśni w tym obszarze pomoże ujędrnić uda i zmniejszyć bryczesy. Oczywiście to, ile będziesz ćwiczyć, nie będzie miało znaczenia, jeżeli nie będziesz zwracać uwagi na to, co jesz – czyli wspominaną dietę.
reklama
Jeżeli chcesz się pozbyć bryczesów poniżej znajdziesz gotowy trening, składający się z 11 ćwiczeń wspomagających wyszczuplenie ud i usunięcie bryczesów. Każde ćwiczenie wykonujesz przez 30-60 sekund bez przerwy. Przygotuj matę i do dzieła.
reklama


11 ćwiczeń na szczupłą zewnętrzną stronę ud i pozbycie bryczesów – trening 12 minut! Reviewed by Sylwia on 20:02 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.