10-minutowy trening spalający kalorie plus brzuch na stojąco!

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wiele z ćwiczeń na mięśnie brzucha wykonujesz na leżąco na macie. Ćwiczenia brzucha, które wykonuje większość ludzi to wszelkiego rodzaju modyfikacje brzuszków i deski. 

reklama
Kiedy są wykonywane prawidłowo w maksymalny sposób aktywują mięśnie do pracy w sposób, który pomaga budować siłę. Nie warto jednak wpadać w rutynę. Aby mięśnie brzucha rozwijały się jak najlepiej potrzebują różnych ćwiczeń.

10-minutowy trening spalający kalorie plus brzuch na stojąco

Pracując nad wzmocnieniem i modelowaniem mięśni brzucha, aby były ładnie widoczne, nie wystarczą same ćwiczenia ukierunkowane na brzuch. Aby można było cieszyć się tzw. sześciopakiem konieczne jest zmniejszenie tkanki tłuszczowej w tym obszarze. Oprócz oczywiście zdrowego odżywiania, pomocne będą ćwiczenia, dzięki którym podkręcisz metabolizm i spalanie większej ilości kalorii i tłuszczu. Takimi treningami są cardio bądź HIIT, czyli intensywny trening interwałowy. A może warto połączyć jedno z drugim?
reklama
Zobacz również: Najlepszy trening ABS do wykonania w domu – 5 ćwiczeń!

Odpowiedź oczywista, więc poniżej znajdziesz gotowy trening HIIT plus brzuch na stojąco. Jest to świetny trening, ponieważ przeplata ćwiczenia podkręcające metabolizm z tymi ukierunkowanymi na pracę mięśni brzucha. Spalasz kalorie i wzmacniasz brzuch. Trening trwa 10 minut, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonać go w 2 czy 3 seriach.
reklama


10-minutowy trening spalający kalorie plus brzuch na stojąco! Reviewed by Sylwia on 19:42 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.