Wąska talia i płaski brzuch – trening na stojąco na brzuch!

Brzuszki, brzuszki i znowu brzuszki…Lubisz je, jednak czasem masz ochotę potrenować swoje mięśnie brzucha w inny sposób? 

reklama
Trening brzucha na leżąco jest kuszącą formą, ale co powiesz na modelowanie swojej talii i jednocześnie spalanie kalorii ćwicząc na stojąco?

Wąska talia i płaski brzuch – trening na stojąco na brzuch!

Nie samymi brzuszkami człowiek żyje. Fajnie jest połączyć czasem ćwiczenia cardio czy interwały ukierunkowane na modelowanie konkretnych partii ciała. Tym razem skupiać będziemy się na spalaniu zbędnego tłuszczu oraz wysmuklaniu talii i płaskim brzuchu. Trening ma umiarkowane tempo, dzięki czemu także osoby początkujące mogą spokojnie wykonać go. Każde ćwiczenie wykonuj dokładnie, kontrolując wykonywane ruchy i utrzymując mięśnie brzucha napięte. Pamiętaj, że lepiej jest wykonać mniejszą liczbę powtórzeń dokładnie, niż ogromną byle jak.
reklama

Poniższy trening tabata wyszczuplający talię trwa 30 minut. Dzięki niemu poprawisz swoją mobilność, koordynację, równowagę, wzmocnisz mięśnie oraz spalisz nadmiar kalorii, tkanki tłuszczowej. Trening jest idealny zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych. To ty decydujesz ostatecznie o tempie wykonywanych ćwiczeń.

reklama


Wąska talia i płaski brzuch – trening na stojąco na brzuch! Reviewed by Sylwia on 19:43 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.