Rewelacyjny trening na stojąco modelujący ramiona, brzuch i pośladki jednocześnie!

Co powiesz na trening ramion, dzięki któremu dodatkowo będziesz w stanie ujędrnić i wyrzeźbić mięśnie brzucha? 

reklama
Brzmi ciekawie, dlatego tym razem proponujemy świetny trening skupiający się na pracy właśnie na tych dwóch obszarach. Wzmocnisz górną partię ciała oraz mięsnie brzucha jednym szybkim treningiem. 

Rewelacyjny trening na stojąco modelujący ramiona i brzuch i pośladki jednocześnie!

Jedne z ćwiczeń zawarte w poniższym treningu będą koncentrowały się głównie na ramionach, inne na mięśniach brzucha, co ważne w tym samym czasie.

Zobacz również: 8 ćwiczeń na mięśnie skośne brzucha modelujące talię osy!

Wszystko, czego będziesz potrzebować to para hantli lub butelki z wodą. W zależności od wagi wybranego obciążenia trening nadaje się dla osób początkujących oraz tych bardziej zaawansowanych. Zaczynając od mniejszego obciążenia przechodząc do większego możesz świetnie podnosić poprzeczkę i budować swoje ciało.
reklama
Zobacz również: Wzmocnij plecy oraz mięśnie brzucha tymi 4 ćwiczeniami

Nie tylko będziesz w stanie zbudować wytrzymałość i siłę podczas tego treningu ramion i brzucha, ale również zwiększyć tętno i spalić nieco kalorii. Co najważniejsze będzie to trening na stojąco, więc nie potrzebujesz maty. Trening ten trwa 15 minut. Poszczególne ćwiczenia będziesz wykonywać przez 45 sekund, odpoczywać 15 sekund.
reklama


Rewelacyjny trening na stojąco modelujący ramiona, brzuch i pośladki jednocześnie! Reviewed by Sylwia on 19:13 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.