15-minutowy trening na mięśnie brzucha, który daje super efekty

Jeśli chcesz wzmocnić swoje mięśnie brzucha lub pracujesz na tzw. sixpack poniższy trening będzie dla Ciebie idealny!

reklama
Poniżej zaprezentujemy Ci 15-minutowy trening, który pomoże wzmocnić dolne mięśnie brzucha, ale i nie tylko. Podczas treningu wykonujemy różne ćwiczenia, które angażują szereg mięśni twojego ciała.


Musisz pamiętać, że tylko i wyłącznie połączenie odpowiednich ćwiczeń z odżywianiem pozwoli Ci skutecznie schudnąć, a co najważniejsze utrzymać wagę. Jeśli chcesz schudnąć dodaj do poniższego treningu również trening cardio, który pomoże w utracie tkanki tłuszczowej.
reklama
Zobacz również: Tłuszczyk na brzuchu: 4 ćwiczenia wspomagające utratę tłuszczu z brzucha

Trening na brzuch trwa zaledwie 15-minut, więc jeśli jesteś po ciężkim dniu i nie masz czasu na wykonanie treningu głównego, poświęć ten czas na trening na brzuszka. Rozpoczynamy trening oczywiście od rozgrzewki, następnie jest trening główny na brzuch, a na samym końcu rozciąganie. Ten trening jest kompletny więc przygotuj jedynie dobre nastawienie, wodę, matę i ciesz się chwilą dla siebie.

Zobacz również: Jędrne Pośladki: 3 ćwiczenia na pośladki nieobciążające kolan

Podczas wykonywania ćwiczeń widzisz zegar, który odmierza czas. To, czego brakuje w tym treningu to informacji o tym, że minął już czas wykonywania danego ćwiczenia. Dlatego kontroluj czas i bądź na bieżąco z ćwiczeniami, jakie wykonuje trener. Bardzo istotne jest to, aby wykonywać ćwiczenia dokładnie i starannie. Nie ma nic gorszego niż szybkie wykonywanie ćwiczeń w sposób nieprawidłowy. Takie zachowanie może spowodować tylko i wyłącznie kontuzje i marne efekty.

Zobacz również: 3 ćwiczenia na pozbycie się wałeczków pod pachami oraz wysmuklenie ramion

Zobacz 15-minutowy trening na mięśnie brzucha.

reklama
15-minutowy trening na mięśnie brzucha, który daje super efekty Reviewed by Rafał on 21:06 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.