Skuteczny trening na pozbycie się fałdek pod pachami

Nienawidzisz wybrzuszenia przy biustonoszu? Boczki, to twoja zmora i chcesz się ich pozbyć?

reklama
Boczki to nic innego jak tkanka tłuszczowa, która nagromadziła się w tym miejscu. Jeśli masz już dość trafiłaś bardzo dobrze. Treningi, które dziś dla Ciebie przygotowaliśmy mają za zadanie pomóc Ci spalić tkankę tłuszczową nagromadzoną w twoim ciele. 

Skuteczny sposób na pozbycie się fałdek pod pachami

Wałeczki pod pachami są jedne z najbardziej problematycznych obszarów do redukcji tłuszczu. Pozbycie się tkanki tłuszczowej w tych miejscach będzie wymagało od Ciebie systematyczności i wykonywania odpowiednich treningów. Oczywiście to jak wygląda twoje odżywianie ma ogromne znaczenie. Bez odpowiedniego odżywiania będzie Ci bardzo ciężko osiągnąć cel.

Treningi, które znajdziesz poniżej spokojnie możesz wykonać w domu. Oczywiście dużo łatwiej byłoby Ci osiągnąć szybsze efekty na siłowni wykorzystując odpowiedni sprzęt, ale nie jest to oczywiście konieczne. Treningi, które znajdziesz poniżej nie wymagają dodatkowego sprzętu.
reklama
Zobacz również: 10 zdjęć ćwiczeń rozciągających, które pokazują jakie mięśnie dokładnie rozciągasz

Bardzo ważne jest odpowiednie dobranie treningów. Jeśli masz nadmiar tkanki tłuszczowej na samym początku musisz wykonać trening aerobowy, który będzie trwał od 20 do 40 minut. Taki trening ma za zadanie podkręcić twój metabolizm. 

Wykonaj trening cardio na odchudzanie, który znajdziesz poniżej. Trening trwa 20 minut.

reklama

Po wykonaniu treningu głównego przyszedł czas na trening spersonalizowany, który skupia się na poprawie pleców oraz ramion. Taki trening zadba o to, aby wzmocnić twoje mięśnie oraz wysmuklić ramiona. Trening ten potrwa zaledwie 10 minut i nie potrzebujesz również dodatkowego sprzętu do jego wykonania.


Takie połączenie dwóch treningów pozwoli Ci zgubić zbędne kilogramy o pozbyć się niechcianego tłuszczyku!

Trening 10-minutowy na plecy oraz ramiona


Skuteczny trening na pozbycie się fałdek pod pachami Reviewed by Rafał on 20:29 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.