Skuteczny trening na odchudzanie dla początkujących i zaawansowanych

Trening cardio możesz wykonać w domu bez dodatkowego sprzętu. Spal zbędne kalorie i pozbądź się tłuszczyku z brzucha czy ud.

reklama
Ćwiczenia cardio możesz wykonać tak naprawdę wszędzie. Nie ma znaczenia czy jesteś w domu, parku, czy na świeżym powietrzu. Wystarczy dobrać odpowiednie ćwiczenia do swoich możliwości i zacząć trening. Profesor z Amerfican College of Sports zaleca, aby w tygodniu przeznaczyć 150-300 minut na aktywność fizyczną.

Skuteczny trening na odchudzanie dla początkujących i zaawansowanych

Musisz wiedzieć o tym, że jeśli masz nadmiar tkanki tłuszczowej i chcesz schudnąć same ćwiczenia nie wystarczą. Musisz połączyć odpowiednie odżywianie oraz ćwiczenia. Idealnie sprawdzi się wdrożenie deficytu kalorycznego.
reklama
Zobacz > Co to jest deficyt kaloryczny? Czy jest ważny w diecie?

Najważniejsze jest odpowiednie dobranie ćwiczeń do swoich obecnych możliwości. Małymi kroczkami do celu. Jeżeli wykonasz trening, który będzie dla Ciebie zbyt intensywny następnego dnia stracisz motywacje do dalszych treningów. Zakwasy i ból mięśnie spowoduje spadek motywacji i tylko nieliczni przezwyciężą te trudności.

Przygotowaliśmy dla Ciebie trening, który mogą wykonać osoby początkujące, jak również zaawansowane. Ćwiczenia spalające tłuszczyk pokazuje dwóch trenerów. Każdy z nich wykonuje jeden zestaw ćwiczeń. Po lewej stronie trenerka pokazuje ćwiczenia dla osób początkujących.
Po prawej stronie ekranu trener skupia się na pokazywaniu ćwiczeń dla osób zaawansowanych.

Zobacz również: Skuteczny trening cardio dla początkujących- proste ćwiczenia dla każdego!

Trening odchudzający cardio trwa 20 minut i do jego wykonania nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu. Wystarczy, że wybierzesz, który trening d.ziś zrobisz. Dla osób początkujących, czy może jednak niektóre z ćwiczeń zrobisz dla osób zaawansowanych? Pamiętaj o tym, że najważniejsze jest prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. Lepiej jest wykonać mniej powtórzeń, ale dokładniej. Taki proces pozwoli Ci zadbać, uniknąć kontuzji, a przede wszystkim osiągniesz lepsze efekty.
reklama
Skuteczny trening na odchudzanie dla początkujących i zaawansowanych Reviewed by Rafał on 19:27 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.