Odchudzający trening TABATA + BRZUCH - Wideo

Odchudzający trening TABATA + BRZUCH - Wideo
reklama

Trening odchudzający TABATA połączony z treningiem na mięśnie brzucha to idealne zestawienie dla osób chcących pozbyć się tkanki tłuszczowej, a dodatkowo popracować nad wyglądem brzuszka.


Trening, jaki dziś dla Ciebie przygotowaliśmy, jest przeznaczony dla osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Trening Tabata rewelacyjnie podkręca metabolizm i dzięki temu szybciej spalamy kalorie. Dodatkowy trening na płaski brzuch pozwoli zadbać o mięśnie brzucha.
reklama
Powiązany artykuł: "Czy mogę zbudować mięśnie brzucha bez robienia brzuszków? Te 9 ćwiczeń wzmocni mięśnie brzucha."

Cały trening trwa 40 minut i jest prowadzony przez rewelacyjną i bardzo pozytywną trenerkę Monikę Kołakowską. Trening z nią to czysta przyjemność dlatego polecamy Ci go z całego serucha!

Trening zawiera już rozgrzewkę oraz rozciąganie więc wystarczy, że po prostu włączysz trening i zaczniesz wykonywać ćwiczenia razem z Moniką. Ćwiczenia są bardzo proste, ale pamiętaj o tym, aby dostosować tempo do własnych możliwości. Najważniejsze jest prawidłowe wykonywanie ćwiczeń. W ten sposób zadbasz przede wszystkim o swoje zdrowie, ale również o lepsze efekty.

Do wykonania treningu potrzebujesz maty oraz wody do picia.
reklama
Powiązany artykuł: "Jak długo zajmie zbudowanie mięśni brzucha? 7 minut dziennie powinno wystarczyć!"

Odchudzająca TABATA + płaski brzuch 🔥 Monika Kołakowska

Odchudzający trening TABATA + BRZUCH - Wideo Reviewed by Sylwia on 13:57 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.