5 ćwiczeń na spalenie tkanki tłuszczowej z nóg i ud

Jesteś gotowa na dzień nóg? Jeśli zadbasz o to, aby twoje nogi były silne wówczas dużo łatwiej będziesz wstanie wykonywać codzienne czynności.

reklama
Dodanie poniższych ćwiczeń do rutyn pozwoli Ci wzmocnić nogi, wysmuklić uda oraz ujędrnić skórę. Jak widzisz same korzyści, lecz najważniejszą z nich jest oczywiście aspekt zdrowotny. Odpowiednie treningi powoła zmniejszyć ryzyko kontuzji.


Nie ma znaczenia czy ćwiczysz w domu, czy na siłowni. Jeśli masz dobrane odpowiednie ćwiczenia na nogi jesteś wstanie osiągnąć super efekty w zaciszu domowym. Pamiętaj, aby poniższe ćwiczenia nie wykonywać codziennie. Mięśnie nóg czy pośladków muszą mieć też czas na odpoczynek w celu regeneracji.
reklama
Zobacz również: Cellulit - 5 prostych ćwiczeń na pozbycie się z ud czy pośladków

Ogromnym plusem poniższych ćwiczeń jest to, że pracuje bardzo wiele mięśni podczas ich wykonywania. Pracują mięśnie pośladków, nóg, pleców a czasami nawet brzucha. Do ich wykonania nie potrzebujesz dodatkowego sprzętu. Najlepsze efekty uzyskasz wówczas kiedy połączysz ćwiczenia aerobowe, czyli cardio, interwałowe z poniższymi ćwiczeniami na nogi. W ten sposób stworzysz trening idealny na nogi, a dzięki temu uzyskasz lepsze efekty.

Koniecznie wypróbuj poniższe ćwiczenia na poprawę twoich nóg, ud oraz pośladków.

reklama

Ćwiczenie 1:


Stopy rozstawione na szerokość ramion, ręce w talii. Podczas wydechu przykucnij tak, aby stopy były równoległe do podłogi. Podczas wdechu wróć do pozycji wyjściowej. Wykonaj 4 serie po 12 powtórzeń. Gdy poczujesz, że przysiady są łatwe, możesz wziąć hantle w dłonie, komplikując w ten sposób ćwiczenia.

Ćwiczenie 2:


Ćwiczenie 3:


Ćwiczenie 4:


Ćwiczenie 5:


.
5 ćwiczeń na spalenie tkanki tłuszczowej z nóg i ud Reviewed by Rafał on 19:15 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.