5 ćwiczeń na zgrabne pośladki, które nie obciążają kolan

Czy istnieją ćwiczenia na pośladki bez obciążania kolan? Obawiasz się o swoje kolana, ale Twoim celem są krągłe i jędrne pośladki?

reklama
Do najpopularniejszych ćwiczeń na pośladki należą m.in. przysiady oraz wykroki. Niestety nie każdy jest w stanie je wykonywać ze względu na problemy z kolanami. Na szczęście te ćwiczenia nie są jedynymi ćwiczeniami, które zadbają o nasze pośladki. Chore kolana nie oznaczają zakończenia aktywności fizycznej. Wystarczy dobrać odpowiednie ćwiczenia i można rozpocząć systematyczne treningi.
reklama
Silne mięśnie pośladkowe zadbają o Twój zdrowy kręgosłup. Dlatego bardzo ważne są ćwiczenia na tą partię ciała. Nie wygląd jest tutaj najważniejszy, lecz zdrowie.


5 ćwiczeń na zgrabne pośladki, które nie obciążają kolan


Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie ćwiczenia, które nie obciążają stawów kolanowych, a jednocześnie skutecznie angażują do pracy mięśnie całego ciała. Najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie dlatego ćwiczenia nie wymagają podskoków, tupania oraz innych ruchów, które mogą nadwyrężyć stawy kolanowe.

Poniżej znajdziesz trening wideo, który trwa 16 minut. Podczas tego treningu nie obciążamy kolan, nie ma podskoków, wykroków. Trening jest dla osób, które chcą poprawić wygląd swoich pośladków oraz nóg.
reklama
Dodatkowo zamieszczamy 5 ćwiczeń, które zawsze możesz wykonać w domu w wolnej chwili.# Ćwiczenie 1# Ćwiczenie 2# Ćwiczenie 3


# Ćwiczenie 4


# Ćwiczenie 5

5 ćwiczeń na zgrabne pośladki, które nie obciążają kolan Reviewed by Rafał on 21:17 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.