3-dniowe wyzwanie uda, łydki, ramiona, brzuch

3-dniowe wyzwanie uda, łydki, ramiona, brzuch


Wyzwanie na spalenie tkanki tłuszczowej z ud, brzucha, ramion oraz łydek.

reklama

Metoda małych kroczków jest znana od dawna i każdy, kto zaczynał wie, że najłatwiej jest przy niej utrzymać motywacje. Postanowiliśmy znaleźć dla Ciebie wyzwanie, które będzie miało na celu zmotywowanie Cię do systematycznych ćwiczeń wykonując krótkie wyzwania. 

reklama

W tym przypadku wyzwanie jest 3 dniowe. Podczas całego treningu będziesz pracować nad spaleniem tkanki tłuszczowej. Dodatkowym atutem tego treningu jest to, że praktycznie pracuje całe ciało - uda, łydki, ramiona oraz brzuch. Trening trwa 30 minut, ale dzięki temu, że płynnie przechodzimy do kolejnych ćwiczeń mija bardzo szybko.


Pamiętaj o tym, że same ćwiczenia nie przyniosą Ci spektakularnych efektów. Do ćwiczeń musisz koniecznie wdrożyć zdrowe odżywianie. Polecamy Ci przeczytać nasz artykuł dotyczący deficytu kalorycznego, w którym dokładnie opisujemy co należy zrobić, aby skutecznie bez efektu jojo pozbyć się tkanki tłuszczowej.


Zobacz również: "Co to jest deficyt kaloryczny? Czy jest ważny w diecie?"
reklama

Poniżej znajdziesz 3-dniowe wyzwanie na uda, łydki, ramiona oraz brzuch! Koniecznie napisz w komentarzu jak się czujesz każdego dnia po wykonaniu treningu.


Zobacz również: "Szczupłe uda i jędrne pośladki - Trening na wewnętrzną stronę ud"3-dniowe wyzwanie uda, łydki, ramiona, brzuch Reviewed by Sylwia on 13:08 Rating: 5

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.