Pierwszy Trening na Poważnie z Qczaj'em Fitness

QCZAJ z dnia na dzień coraz bardziej nas zaskakuje. Jego popularność wśród młodych osób jest zaskakująca. Qczaj prowadzi treningi w internecie, a także w Dzień Dobry TVN. To właśnie telewizyjne transmisje pokazały jaką siłę i pozytywną energię ma nowy trener, który został okrzyknięty - "Lepszy niż Chodakowska i Lewandowska razem wzięte" według portalu mamadu.pl.
reklama
Na blogu znajdziecie już jedną propozycję treningu z Qczaj'em na Płaski Brzuch. Trening ten znajdziesz TU. Po Waszych komentarzach na FB i blogu widać, że trening robi szał!
Przyszła kolej na zaprezentowanie kolejnej propozycji Trenera roku 2018.

Poniżej znajdziecie trening "na poważnie", który trwa zaledwie 20 minut. Początkowe minuty treningu pokazują jak pozytywną osobą jest Qczaj. Po kilku słowach już wiesz, że trening będzie rewelacyjny.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Ruk11hLYGfc

Trening zawiera rozgrzewkę, trening główny i rozciąganie. Trening cardio, który super wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej. Ćwiczenia zawarte w tym treningu pozwalają popracować nad każdą partią ciała: brzuchem, pośladkami, udami, plecami.
reklama


Dajcie znać co myślicie o tym treningu!
reklama
Pierwszy Trening na Poważnie z Qczaj'em Fitness Reviewed by MotywacjaNonStop on 09:42 Rating: 5

3 komentarze:

  1. Na pewno wypróbuję ten trening

    OdpowiedzUsuń
  2. Qczaj cały czas na topie już kilka dobrych lat także podziwiam i stale z nim ćwiczę szukając nowych zestawów :) nie mam co prawda kaloryferka ale na sylwetkę nie narzekam :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.