Trening Na Szczupłą i Wąską Talię - 15 Minut! [wideo]

My kobiety niezwykle dużo uwagi przywiązujemy do wyglądu naszego ciała, skupiając szczególną swoją uwagę na kilku partiach ciała tj. pośladki, nogi czy brzuch. I chodź ćwiczysz regularnie całe ciało to chcesz czy nie, brzuch stanowi zdecydowanie centrum Twoich starań. Ale jakie ćwiczenia wykonywać, aby talia była szczupła i wąska?
reklama
Na to pytanie znam odpowiedź. Poniżej proponuję Ci trening z fantastyczną, znaną Ci już zapewne blondynką Rebccą Louise. Przygotowany przez nią trening zawiera ćwiczenia, dzięki którym wypracujesz szczupłą talię oraz jednocześnie wzmocnisz swój abs.


Trening trwa 15 minut. Składa się z zestawu ćwiczeń, gdzie po każdym z nich maksymalizujesz zaangażowanie mięśni w dodatkowych 10 powtózeniach. Przed trening zalecana jest krótka rozgrzewka i stretchingiem na koniec. Pamiętaj o zachowaniu prawidłowej postawy podczas każdego ćwiczenia. Dzięki temu zapobiegniesz ewentualnym urazom lub kontuzjom.
reklama 


Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych postach udostępnianych na blogu.Klik na urządzenia mobilne


Jak podobają Ci się ćwiczenia? Czekam na efekty systematycznego ich wykonania!
Trening Na Szczupłą i Wąską Talię - 15 Minut! [wideo] Reviewed by MotywacjaNonStop on 10:02 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.