Trening Na Pośladki Bez Squats i Lunges!

Bez systematycznego treningu możesz zapomnieć o posiadaniu zgrabnych i jędrnych pośladków. Wszystko co dobre dla naszego ciała wymaga od Ciebie nieco pracy. Im więcej będziesz trenować i zastosujesz odpowiednią dietę, tym szybciej możesz podziewać się pierwszych efektów. Niestety nie każda z nas może wykonywać wszystkie ćwiczenia.
reklama
Niezależnie od tego czy masz problemy z kolanami, czy boisz się lub poprostu nie lubisz wykonywać przysiadów i wykroków masz możliwość kształtowania swoich pośladków. To nie są jedyne ćwiczenia, dzięki którym będziesz mogła nadać piękny brazylijski kształt pośladkom. Nie bój się ćwiczyć i wzmacniać mięśnie tej partii ciała.
reklama
Przeglądając internet w poszukiwaniu ćwiczeń i treningów znalazłam coś extra tutaj. Jest to 6 ćwiczeniowy zestaw, dzięki któremu wymodelujesz pośladki bez wykonywania ćwiczeń typu squat i lunge. Jest to trening dla każdej z nas. Jedyne czego potrzebujesz to mata treningowa oraz odrobina chęci.

źródło: http://www.gethourglassfigure.com/increase-butt-size/


Jak trenować, aby zobaczyć efekty?

Poniższy trening należy wykonywać do 4 razy w tygodniu. Cały zestaw ćwiczeń modelujących pośladki wykonaj w 3 seriach po 25 powtórzeń (na każdą stronę - w niektórych ćwiczeniach całość wyniesie 50 powtórzeń). Cały trening powinien zająć Ci około 30 minut.

Poniżej znajdziesz ćwiczenia, z jakich składa się zestaw, a na samym dole wideo z trenerką, która dokłanie pokazuje jak je wykonywać.

Standing Rainbow

Single-Leg Deadlift ExtensionSide-Lying Power KickKneeling Rear AttitudeHeel Bridgereklama

Frog
Zapraszm do zapoznania się z ćwiczeniami. Trenerka dokładnie prezentuje to, jak je wykonywać prawidłowo.

źródło: http://www.shape.com/fitness/workouts/no-squat-no-lunge-butt-workout
Trening Na Pośladki Bez Squats i Lunges! Reviewed by Motywacja Non Stop on 10:40 Rating: 5

1 komentarz:

  1. Super zestaw! W końcu coś dla tych, którzy nie chcą obciążać kolan.

    OdpowiedzUsuń

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.