30-dniowe Wyzwanie PushUps - Wzmocnij Całe Ciało Jednym Prostym Ćwiczeniem!

Postanowiliśmy stworzyć mini wyzwanie dla osób, które chcą popracować nad całym swoim ciałem. Pompki jest to bardzo proste ćwiczenie, które możecie wykonywać w każdym miejscu. Oczywiście pamiętajcie o prawidłowym wykonywaniu pompek.

Kliknij Tu, aby zobaczyć jak prawidłowo wykonać pompki. Dodatkowo musicie wiedzieć, że pompki wpływają bardzo fajnie nie tylko na nasze ramiona. Pracują także nasze mięśnie brzucha, pleców i pośladków. Dla ułatwienia możęsz skorzystać z uchwytu do pompek, dzięki którym możliwe jest wykonaie głębszych pompek oraz tym samym w większym stopniu stymulowanie mięśni do pracy (znajdziesz je tutaj).
reklama
W przygotowanym dla Was wyzwaniu zamieszczone są dni oraz liczba powtórzeń. Nie ma na co czekać tylko zabieramy się za treningi.  Oczywiście zapraszamy do grupy wsparcia!
Jeżeli wykonasz trening - napisz w komentarzu. Trening Zrobiony + Twoje imię.


Najważniejsza jest motywacja, a dzięki takim komentarzom motywujemy się nawzajem!!
Powodzenia


Wyznanie jest przeznaczone dla osób początkujących.
Natomiast jeżeli jesteś osobą zaawansowaną polecamy minimalnie zwiększyć ilość powtórzeń.
Pamiętajcie o prawidłowym wykonywaniu tego ćwiczenia.

Trening Zrobiony?

***** UWAGA!

Przed przystąpieniem do ćwiczeń skonsultuj się z lekarzem lub fizjoterapeutą i dowiedz się, czy możesz wykonywać wszystkie zestawy. Biorąc udział w wydarzeniu bierzesz za siebie odpowiedzialność.
reklama
30-dniowe Wyzwanie PushUps - Wzmocnij Całe Ciało Jednym Prostym Ćwiczeniem! Reviewed by MotywacjaNonStop on 14:51 Rating: 5

9 komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.