Rower wzmaga produktywność

Pomaga w medytacji i wyciszeniu - jadąc na rowerze jesteśmy całkowicie wystawieni na działanie żywiołów. Musisz być świadom swojego sprzętu, kondycji, szybkości pedałowania, przeszkód na drodze, wytrzymałości własnych nóg czy tego, co ktoś wokół Ciebie robi.
reklama
Wyciszając się i utrzymując ten stan nie jesteś daleko od tradycyjnych praktyk medytacyjnych. Jeżeli jedziesz sam, medytacja może stać się znacznie bardziej intensywna. Możesz rozmyślać o wszystkim i wszystkich, nie zauważając, jaka właśnie trasę przebyłeś.

Rower wzmaga produktywność
źródło: http://www.wallpaperpcmobile.com/

Kolarstwo wyostrza zmysły i refleks - jadąc na rowerze musisz być niezwykle uważny i świadomy. Jak każda forma treningu, ta także wpływa na wyostrzenie zmysłów i świadomości otoczenia, co przekłada się niezwykle na nasze życie codzienne. Sport wspomaga naszą szybkość w podejmowaniu decyzji i dokonywaniu wyborów. Reakcje podczas jazdy na rowerze zmieniają nasze podejście do codziennych czynności. 

Rower wzmaga produktywność - jest to sport dość czasochłonny. Aby uzyskać jak najwięcej z tego rodzaju formy aktywności fizycznej musisz skutecznie zrównoważyć czas przeznaczony na pracę oraz życie w domu.
Wszystko musi mieć swoje miejsce w naszym życiu i odpowiednio przeznaczony na to czas - równowaga jest najważniejsza.

Pozwala na zobaczenie niesamowitych rzeczy - jest mnóstwo pięknych miejsc do zobaczenia, do których w większości przypadków nie dostaniesz się samochodem.

reklama
Do pewnych miejsc nie opłaca się jechać samochodem, ponieważ są zbyt blisko, jednak zbyt daleko żeby przejść się. Rower znów sprawdza się rewelacyjnie. Brak barier i ograniczeń.

A jakie są Wasze powody, dla których kochacie jazdę na rowerze?


2 z 2


Rower wzmaga produktywność Reviewed by MotywacjaNonStop on 19:50 Rating: 5

1 komentarz:

 1. Dla mnie rower jest alternatywą biegania z powodu choroby stawu kolanowego.Kochałam biegać lecz już nigdy nie będę więc został rower :)
  No właśnie ...Szkoda ,że rowerem muszę jeździć 2 h aby spalić kalorii tyle co w h biegania.
  No ale jak sie nie ma co sie lubi ...
  Zdrowie najważniejsze ;)
  Rower jest fajny ;)
  Dobrze,że jest bo gdyby nie on to bym zwariowała !!!

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.