Wewnętrzna strona ud plus mega brzuch – 5 ćwiczeń!

Bez względu na to, ile ktoś trenuje, każdy z nas ma pewne partie ciała, których nie lubi ćwiczyć i które zawsze zostawia na koniec czy ostateczność. 

reklama
Niestety mamy też partie ciała, które wymagają skoncentrowania i najlepiej oddzielnego treningu. Do nich zaliczyć można zdecydowanie wewnętrzne partie ud.

Wewnętrzna strona ud plus mega brzuch – 5 ćwiczeń

Jeżeli chcesz mieć smukłe nogi, musisz pracować nad wszystkimi partiami mięśni znajdujących się tam. O ile mięśnie przednie (czworogłowe) i tylne (dwugłowe) wzmacniane są regularnie, o tyle mięśnie wewnętrzne ud są często pomijane. Partie te wymagają ukierunkowanych ćwiczeń, jeżeli chcesz mieć je mocne i jędrne bez obwisłej skóry. Ale jak ćwiczyć, aby połączyć przyjemne z pożytecznym? Wybrać opcje treningu 2 w 1.
reklama

Trening bez ćwiczeń na brzuch jest treningiem straconym, dlatego tym razem poniżej znajdziesz super zestaw, który jest połączeniem ćwiczeń na brzuch i wewnętrzną stronę ud. Gotowy zestaw wykonaj w 4 seriach po 12-15 powtórzeń każdego ćwiczenia na każdą stronę. Przerwa między ćwiczeniami to 3 minuty. Dla lepszych efektów dodaj obciążenie na kostki.
reklama
Wewnętrzna strona ud plus mega brzuch – 5 ćwiczeń! Reviewed by Sylwia on 18:18 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.