Trening GIGANT na pośladki – trening w domu bez sprzętu!

Niezależnie od tego, czy opisujesz swoje pośladki jako obwisłe, płaskie czy może pełne, ćwiczenia ukierunkowane właśnie na ten obszar – pośladki- mogą pomóc Ci wyrzeźbić, nadać kształt oraz wzmocnić mięśnie pośladkowe. 

reklama
Najprawdopodobniej choć raz pracowałaś nad poprawą pośladków, więc wiesz, jak ważne jest poprawne wykonywanie ćwiczeń dla uzyskania najlepszych efektów.

Jeżeli Twoim celem treningowym jest uzyskanie określonego kształtu pośladków to czas zabrać się do systematycznej pracy, ponieważ bez tego nic nie będzie. Praca nad pośladkami to nie tylko korzyści wizualne, ale przede wszystkim zdrowotne. Twoje pośladki składają się z trzech różnych mięśni: pośladka wielkiego, średniego i małego. Każdy z nich pełni konkretną funkcje w ciele i musi być mocny, aby spełniał swoje zadanie w stu procentach.
reklama

Jeżeli chcesz mieć zatem piękne i jędrne pośladki oraz sprawność na najwyższym poziomie zapraszam do poniższego treningi, który trwa zaledwie 20 minut. Gotowy zestaw składa się z 5 ćwiczeń, które wykonujesz w 5 seriach po 30 sekund. Między ćwiczeniami nie ma przerwy, natomiast między seriami odpoczywasz 60 sekund.
reklama
Trening GIGANT na pośladki – trening w domu bez sprzętu! Reviewed by Sylwia on 19:51 Rating: 5

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.